Markam Petrol

İhtiyaçlarınızı karşılamada Mobil SHC Yağları Bir Numara

Mobil SHC yağları ortaya çıkmadan önce firma sahipleri ihtiyaçlarını karşılamada mineral yağları tercih etmekteydi. Bu durum Mobil SHC ürününün ortaya çıkmasına kadar devam etti. Ortaya çıkan Mobil SHC ürünü tabiri caizse mineral yağları tahtından etti. Mineral yağlara oranla daha çok yararı bulunan Mobil SHC ürünlerini günümüzde hemen hemen birçok firma tercih edilip kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebebi ürünün mineral ve diğer yağlara oranla daha avantajlı olmasıdır.

Makinelerde yüksek sıcaklıklar ve sık çalışma aralığı yüzünden mineral yağlar etkin performans gösterememektedir. Bu performans düşüklüğü Mobil SHC ürünleri ile ortadan kalkmıştır. Kullanıcılarına sürekli olarak yüksek performans sağlayan Mobil SHC ürünleri tercih edilme yüzdesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Daha çok dişli ve yatak uygulamalarında kullanılan bu yağlayıcı kullanıcılarına etkin performans sağlamaktadır.

Mineral yağlar aynı zamanda soğuk ortamlarda performansını düşürüp rengini koyulaştırmaktadır. Bu durum kullanıcıların hiç haz etmediği durumlardan biridir. Fakat bu sorun Mobil SHC ürünü ile ortadan kalkmıştır. Soğuk ortamlarda renginden ödün vermeyen ve soğuk çalışma ortamlarında da ürün kullanıma uygun bir yapıdadır. Bu işlemi makinelerde oluşturduğu katmanla yapan ürün aynı zaman sıcak ortamda da aynı performansı göstermektedir. Bu performansını katmana borçlu olan ürün yaşanması beklenen tüm sorunları da bertaraf edecektir.

Kullanıcılarına yüksek performans sağlamasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlayan Mobil SHC ürünü mobil firması tarafından laboratuvar ortamlarında geliştirilmektedir. Bu gelişmeler alanında uzman olan mühendisler tarafından yapılmaktadır. Bu mühendislerin günümüzde yaptığı mobil ürünler şimdiden bile çok sevilmiş ve tercih edilmiş durumdadır. Aynı zaman da ürün düşük tutma katsayılarına sahip olduğundan dolayı yüksek basınçlarda en iyi sonuçları verecektir. Makinelerle de bir bütün içerisin de çalışan bu sistem makinelerin çalışmasını kolaylaştırmıştır. Bunların yanı sıra ürün kullanıldığında yaşanan kesintiler azalacak ve üretimdeki verimlilik de böylelikle daha da artacaktır.

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..