Markam Petrol

Klüber

Klüber Yağları

1991 yılında ortaya çıkmış Klüber Lubrication firması bizlere yağ konusunda oldukça kolaylık sağlamıştır. Bu firmanın bizlere sağladığı başlıca yararlar arasında özel yağların üretimi ve bu yağların kullanımı yer alıyor. Yağlama mühendisleriyle bu işlemi gerçekleştiren firma günümüzde çalışmalarını hızla devam ettirmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz.

 

Klüber Lubrication Firması

 

Yenilikçi bir politika izleyen firma yağ konusunda müşteri firmalarına oldukça yarar sağlamıştır. Almanya da faaliyetlerini sürdüren klüber yılların verdiği tecrübeyle faaliyetlerine devam etmektedir. Kendi ülkesinin yanı sıra dünyada da zirvede olmayı amaç edinmiş firma şuanda küresel pazarlarda rekabetini sürdürmektedir. Firmanın başlıca hizmet verdiği ürünler arasında yağlayıcı ürünler gelmektedir. Bu yağlayıcı ürünler şirketin alanında uzman kişiler tarafından satılmaktadır.

İhtiyaç duyulup alındığında bu yağlar bizlere oldukça yararlar sağlamıştır. Yüksek performanslı olan bu yağlar aynı zamanla bizlere katma değerde sağlayacaktır. Ayrıca klüber yağları ilaç endüstrisi içinde kullanılmaktadır. Birçok sertifikası olan bu yağlar müşterilerine güven sağlamayı başarmıştır. Bu sertifikalardan başlıcası ISO 21649 sertifikasıdır. Aynı zamanda bu sertifikalar H1 onaylı olup çeşitlendirilmiştir.

 

Raylı Sistemlerin Vazgeçilmezi Klüber

 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere klüber lubrication tarafından üretilmiş bu yağlar diğer firmalara oranla daha fazla fark yaratmıştır. Neredeyse raylı sistemlerin vazgeçilmezi arasında alan bu yağlar çok kalitelidir. İçerisinde oldukça fazla mineral bulunması yağın kaliteli olmasındaki başlıca etkendir. Bu minerali yağlar sonrasında altyapı sistemlerinde kullanılarak sistemin verimli çalışmasına olanak sağlamıştır. Özel olarak üretilen klüber yağları hemen hemen tüm raylı sistemlerin vazgeçilmezidir. Yapılan çalışmayı kaliteli kılmasının yanı sıra bu yağlar doğayla ile bir bütün içinde çalışmaktadır. Doğaya dostu olan bu yağlar çevreye zarar vermemekle beraber çevrenin daha iyi olmasına katkıda sağlamıştır.

Bu yağlar kullanılmadan yapılan sistemlerde aksaklıklar gözlenmektedir. Tasarrufa kaçılmak için klüber yağlardan vazgeçilmesi sistemin kalitesini düşürmüştür. Kalitesi düşen sistemlere sonrasında eklenmeler yapıldığında bu yapılmak istenen tasarruf çöpe gitmiş olacaktır. Aynı zamanda kalitesi düşük yağların kullanılması doğaya oldukça zarar verecektir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için Markam Petrolden klüber yağları temin edebilirsiniz.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..