Markam Petrol

Klüber Yağ

Klüber yağ teknolojileri oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Her türlü sistem ve yapı için klüber yağ ürünlerinden bir tanesini kullanabilirsiniz. Klüber Alman kökenli bir üretici firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Klüber yağ teknolojileri Alman disiplini ve kalitesi ardında kalan, kaliteyi ve sürekli çalışma enerjisini aşılayan bir yapıdır. Kaliteli ve dayanıklı yağlar istiyorsanız klüber yağ çeşitleri tam size göre. Bu ürünler uzun süreli kullanım testleri sonrasında müşterilere satış için hazırlanmaktadır. Kaliteli bir motor ve teknik yapı için klüber yağ çeşitleri arasından birkaçını deneyebilirsiniz. Bu ürünlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Bizler yıllardan beri bu ürünlerin satış ve hizmet departmanını yürüterek, bu ürünler hakkında çok fazla bilgiye sahip olduk. Bizler firmamız olarak, siz değerli müşterilerimize devamlı kaliteyi ve kalıcı güvenlik unsurlarını sunan ürünler sağladık. Klüber yağ ürünleri de bu grup arasında yer alan oldukça kökenli ürünlerden. Sizlerde birçok farklı ihtiyacınız için, Alman dehası olan bu markayı tercih edebilirsiniz.

Klüber Yağ Özellikleri

Klüber yağ özellikleri ile ön plana çıkan ayrıcalıklı bir teknolojiye sahiptir. Sistem ve motor seçenekleri arasında en etkili yağlardan bir tanesi olan klüber yağ teknolojileri, devamlı olarak yenilikçi ve bakım odaklı hizmet sunmaktadır. Bir motorun daha doğrusu hareket eden bir şeyin kaliteli bir hizmet ve yüksek bir performans sunabilmesi için uygun bir yağ beslemesine ihtiyacı vardır. Klüber yağları bu konuda size en iyi performansı yansıtacak olan yağları sunar. Bu yağların bünyesinde yer alan teknolojiler, tam anlamıyla enerji odaklıdır. Enerjinin verimli kullanılması ve gereksiz enerji harcanmasının önüne geçilmesi, klüber yağ seçenekleri arasında oldukça önemlidir. Bu yağlar sayesinde, sürtünme metotlarını en aza indirerek, bürüt enerji tüketimini en düşük seviyeye çekebilirsiniz. Unutmayınız bir sistemde var olan sürtünme, o sistemin kullandığı enerji için büyük bir kaybı işaret etmektedir. Bu nedenle hareket eden bir sistemde, kaliteli ve akıcı bir yağ kullanmanız şarttır. Kaliteli ve enerji tasarrufu yönünde teşvikleri bulunan bir yağ arıyorsanız, klüber yağ çeşitleri size yeterli olacaktır.

Klüber Yağ Fiyatları

Klüber yağ fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte, bu fiyatlara piyasanın en iyi yağlarını alma fırsatını da firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Klüber yap fiyatları firmamız bünyesinde özel olarak indirimli olarak lanse edilmektedir. Bu fiyatlara bağlı olarak, kaliteli ve enerji tasarrufunu odak alan yağları firmamız bünyesinden ister tekil, isterseniz de toplu olarak satın alabilirsiniz. Klüber yağ çeşitleri hemen her türlü ihtiyaca odaklı olarak bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken sitemi bünyesinde yer alan iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşmak. Bizler üstün bir satış performansı ile hemen her türlü talebinize cevap verecek alt yapıya sahibiz. Bu konuda bizlere güven duyabilir, ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..