Markam Petrol

Klüber Yağı


Klüber yağları daha az sürtünme ve daha az aşınma için tercih edilen bir yağdır. Klüber firması tarafından geliştirilen bu ürün ekipmanlar ve makinelerin yağlanması için ortaya çıkmıştır. Doğru kullanımda kullanıcılarına etkin performans sunan bu ürünü hemen hemen birçok sektör tercih etmektedir. Yapılan bu tercihin başlıca sebebi kuşkusuz ki ürünün yüksek performanslı olmasıdır. Yüksek performansın yanı sıra ürün aşınmaya ve sürtünmeye karşıda yüksek oranda direnç göstermektedir. Bu özellikleriyle ürün geniş bir kullanım yelpazesine sahip olmuştur.

Klüber

Yüksek bir kalitede olan klüber yağları sürtünme yerlerine rahat bir şekilde ulaşmaktadır. Buda o ortamın sürekli olarak temiz ve soğuk kalmasını sağlamıştır. Ayrıca düşük ve yüksek sıcaklıklarla makinelerinin performansının düşmesinden şikayetçi olan kullanıcılar bu sorunları klüber yağı ile rahatlıkla giderebilir.

Klüber yağları kullanılmadan önce mineral yağlar tercih edilmekteydi. Fakat mineral yağlarda olmayan yüksek sıcaklık dayanıklılığı ve yağ tüketimi tasarrufluluğu kullanıcıların başını oldukça derde sokmaktadır. Bu dertten kastımız bakım maliyetleridir. Neyse ki bu sorunu ortalardan kaldıran Klüber yağları mevcut. Bu yağlar kullanıcılarına yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılık ve yağ tüketiminde tasarruf özelliklerini kazandırmıştır. Bu özelliklerle kullanıcılar maliyetten büyük oranda tasarruf etmiştir.

Klüber Yağlarının Çeşitleri

Geniş çaplı çeşitliliği olan klüber yağlarının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ürünün çeşidine göre artıp veya azalmaktadır. Bu ürün çeşitliliği oluşturan ürünleri aşağıdan bulabilirsiniz.

  • Klübertemp Gr Ar 555
  • Klüber Klüberquiet Bq 72 72
  • Klüber Barrierta L55 /2
  • Klüberquiet Ghy 72
  • Klüber Isoflex LDS 18 Special A
  • Klüber Isoflex Nca 15
  • Klüber Isoflex Topas L32 N
  • Klübersynth Bh 72 422
  • Klüber Asonic Ghy 72

Yukarıda belirtilenler klüber yağlarının başlıca ürünleridir. Bu ürünlerin özelliklerini daha detaylı incelemek için Markam petrol sitemizden ürünler alanında klüber sekmesine tıklayabilirsiniz. Burada var olan ürünlerin üzerine tıklayarak ürünleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..