Markam Petrol

Klüber Yağlayıcılar

Klüber Lubrication yağları özel araba gres yağı ve daha birçok özel kaplamalı yağlar sunuyor.Klüber Lubrication ustalık, uzmanlık ve daha tecrübeli olmayı gerektiriyor. İçinde yağlayıcı olduğunu bile anlayamazsınız. Klüber yağlayıcılar sizlere kalite ve markanın dünya üzerinde ustalaşmış halini sunuyor bu özel yağlar işyerinizde araba kalıplarınız için bire bir uygun şekilde zarar vermeden kullanılabilir bir şekilde ayarlanmıştır. Bu güzel yağlayıcılarımız sizlere güzel bir şekilde kalitenin ne olduğunu anlatıyor. Bu özel yağlayıcılarımız sizlere kalite performans açısından bi güzellik sunuyor ayrıca makinelerinizi her 1 ay da 3-4 defa yağlamaktan sıkıldıysanız özel yağlayıcılarımız tamda sizin için tasarlanmıştır yağlayıcılarımız aynı şekilde yağlama sürelerini de kısaltıyor.

 

KLÜBER YAĞLAYICILAR;

  • Özel yağlar
  • Gressler
  • Özel pastalar
  • Vakslar
  • Kaplamar
  • Kalıp ayrıcılar
  • Otomotik yağlayıcılar

 

Ürünlerimizi aramakla güzel vaktinizi harcatmayız destek bölümümüzde sizler için özel danışmanlar size aradığınız yağlarda bire bir hizmet sunmak için hazırlar.

Aynı şekilde klüber yağlayıcıları rahatsızlık vermemesi için özel kaplamalar için donatılmıştır. Her geçen gün daha da gelişen yağlayıcılarımız Türkiye’de ilk 10’a girmiştir klüber yağlayıcılarımız özel ustalar ve uzmanlar tarafından her gün denetlenip sizlere sunulmaktadır. Klüber lubrication yağlayıcılar hiçbir türlü aşınmaya yol açmaz bu açıdan bir kaygınız olmasın. Yağlayıcılarımız uzun ömürlüdür kullan at potansiyeline sahip değildir ve yanı şekilde hiçbir türlü kirletmeye yol açmaz tamamen temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Klüber yağlayıcıları size doğru ve güzel bir anlatımıyla nereye ve ne kadar yağ kullanıcağınızıda sizlere gösterir. Klüber yağlayıcılar korozyon önleyici ile sizler için güvenilir koruma ile yağlama sunar. Yağlarımız her geçen gün profesyonel uzmanlarımız tarafından gelişmekte ve sizlere yenilik sunmaktadır. Yağlarımız yurtdışında test edildikten sonra sorun ve problemler çözüldükten sonra sizlerin hizmetine sunuyoruz buda firmamızın sizler için ne kadar titiz ve başarılı çalıştığını gösterir. Dünya genelinde birçok rakip firmanın önüne geçip 1. Olmak hedefimiz bunu yapmak için siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırız. Klüber yağlarımız birçok uygulama için yüzde yüz onaylıdır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..