Markam Petrol

Mobil DTE 10 Excel 46

Çeşitli uygulamaların da iyi bir şekilde dengelenmektedir ve bir performans sağlanması amaçlarından dolayı seçilmekte olan baz yağların ve katık sistemleriyle birlikte oluşturulmaktadır. Mobil DTE  Excel yüksek basınç ve yüksek debili jorın kullanıldığı zorlu çalışmalar da koşullarda ki hidrolik sistemlerin de tortuyu en aza indirebilmek açısından ve uzun bir yağ ömürlerini sağlamakta olan mükemmel bir oksidasyon ve termal stabilite sergilemektedir. Yenilikçi ve ultra temiz tutmanın performansların da pek modern ve hidrolik sistemlerin de bulunmakta olan sıkı bir tolerans servo ve orantılı valfler gibi kritik hidrolik sistemlerin de birleşenlerin de pompala bozulmalarını önlemektedir. Kesme dayanımlarının ve yüksek viskozite indeksi açısından maximum hidrolik verimliliğini sürdürmektedirler.

Geniş bir çalıştırma sıcaklığından aralıkları sağlamaktadır ve düşük ya da yüksek sıcaklıklar da bileşenelri korumaktadır. Olağanüstü bir şekil de hava tahliyeleri özelliklerin de tankta yağ dinlenmesinde süreleri düşük olmakta sistemler de ek bir koruma önlemlerinin sağlanmasıyla kavitasyon hasarlarını ve mikro gaz yanıkların da önlenmesine yardım etmektedir. Laboratuvar ortamlarında kontrollü bir verimlilik testlerinden standart hidrolik uygulamaların da çalışmakta olduğundan Mobil DTE Excel’in Mobil DTE 20 ile karşılaştırdıkları zaman hidrolik pompa verimlilikleri den %6 ya kadar iyileştirme sağladığı görülmektedir.

Mobil DTE 10 Excel 46 Faydaları Ve Özellikleri Nelerdir

 • Mükemmel Hidrolik Verimlilik sağlayacaktır.
 • Çok Üstün Temiz Tutma Performansı bulunmaktadır.
 • Kesme Kuvvetlerine dayanıklı, Yüksek Viskozite İndeksi sağlamaktadır.
 • Oksidasyon dayanımı ve Termal Stabilite sağlamaktadır.
 • Elastomer ve contalarla iyi bir uyumluluk sağlamaktadır.
 • Aşınma önleyici özellikler bulunmaktadır.
 • Mükemmel Hava Ayırma Özellikleri
 • Çoklu metal uyumluluğu

Kullanım Alanları Nereleridir

 • Kritik uygulamalar da yüksek basınç ve sıcaklıklar da çalışan endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin de kullanılmaktadır.
 • Bilgisayar Kontrollü tezgahların da özellikle de dar imalat toleranslı servo valflerinin kullanıldığı makinelerin tortu oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemler de kullanılmaktadır.
 • Soğuk ilk çalıştırma ve yüksek çalışma sıcaklığının sık rastlandığı sistemlerde de kullanılmaktadır.
 • Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemlerde de kullanılmaktadır.
 • Çeşitli metalurjilerin kullanıldığı çok çeşitli parçaları kullanan makinelerde de karşımıza çıkmaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..