Markam Petrol

Mobil DTE 25

Mobil DTE 25 ürünü Mobil firması tarafından üretilip satılan hidrolik bir yağdır. Oldukça yüksek performans sağlayan bu ürün hidrolik ekipmanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Ürün yüksek performanslı olmasının yanı sıra aşınmalara karşı da oldukça etkin performans göstermektedir. Maliyet açısından da oldukça yararları bulunan bu ürünleri hemen hemen birçok sektörde kullanımı görmek mümkün.

Mobil DTE 25 serisi ürünleri yağ ömrü açısından uzun ömürlü olmasının yanı sıra ileride yaşanacak olan bakım maliyetlerini de düşürecektir. Zorlu ve kritik gereksinimde bizlere hızır gibi koşan bu ürün hidrolik üreticiler tarafından üretilip geliştirilmektedir. Her geçen kullanım adetini daha da arttıran bu ürünü hemen hemen birçok hidrolik sisteme ihtiyaç duyan ekipmanda görebilirsiniz.

Ürün kullanıcılarına benzersiz bir performans sunmaktadır. Farklı metallerle de bir bütün içerisinde çalışan ürünün çok geniş bir kullanım yelpazesi mevcuttur. Parça üreticilerinin bile önerdiği bu ürünü güçlü performans isteyen tüm sistemlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İçerisinde güçlü bir formül bulunan Mobil DTE 25 ürünün bu kadar güçlü olmasındaki başlıca etken içerisinde katık sistemi olmasıdır. Bu sistem ürünün performansının arttırmasının yanı sıra aşınmayı önleme de de büyük oranda yarar sağlamaktadır. Aşınma önleme özelliği olmayan birçok sistemde bu yağın kullanılmasını görebilirsiniz. Bunlar haricin de ürünün özelliklerini ve yararlarını da aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Mobil DTE 25 Ürünün Özellikleri ve Yararları

 

 • Ürün sistem temizliğine oldukça yarar sağlamaktadır.
 • Ürün depozitlenmeye karşı etkin performans göstermektedir.
 • Ürün filtre ömrünü ve bakım maliyetlerini azaltmaktadır.
 • Ürün oksidasyon stabilitesine yardımcı olmaktadır.
 • Ürün aşınmayı önlemede iyi performans göstermektedir.
 • Ürün diğer parça ömürlerini uzatmaktadır.
 • Ürün üretim verimliliği artırmaktadır.
 • Ürün korozyona karşı korumaktadır.
 • Ürün suya karşı etkin performans göstermektedir.
 • Makinelerde oluşan tortuyu kolaylık bertaraf etmektedir.
 • Ürün sistem performansını arttırmasının yanı sıra ekipman ömrünü de arttırmaktadır.
 • Ürün zorlu işlemlerle de bile makineye sağladığı performansla etkin koruma sağlamaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..