Markam Petrol

Mobil DTE Ürünleri

Mobil DTE ürünün bir diğer ismi yağ gressleridir. Kimyasal bir yapıda olan bu ürün yüksek basınç ağırlıkta, aşınmayı önleyici hidrolik bir yağdır. Yüksek performanstaki bu ürün aşınmayı engellemede oldukça etkileyicidir. Günümüzde bu ürüne ihtiyaç duyan birçok sistem ihtiyaçlarını Mobil DTE’lerden gidermektedir. İhtiyaçlarımızı karşımada bizlere büyük oranda yarar sağlan bu yağ greslerini hemen hemen birçok sistemde görmek mümkün.

Aynı zamanda laboratuvar gibi alanlarda da kullanılmakta olan bu ürün birçok bileşenden oluşmaktadır. Laboratuvar gibi alanların vazgeçilmezi olan ürünü dikkatli ve kontrollü bir şekilde kullanmalıyız. Çok geniş ve gelişmiş çalışan taleplerine uygun olarak üretilmiş ürünü birçok değişik farklı alanlarda da görmekteyiz. Daha çok Mobil ürünlerinden Mobil Mobilux Ep 1 ve Mobilgrease Speacialler bu alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanların neler olduğunu aşağıda maddeler halinde inceleyerek konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mobil DTE Kullanım Alanları

 

-Laboratuvar işletmelerinde kullanılır.
-Dişli ve yatak firmalarında bulunur.
-Fabrika işletmelerinde kullanılır.
-Plastik ve boru işletmelerinde kullanılır.
-Oto yıkama servis tamir işletmelerinde kullanılır.
-Denizcilik ve havacılık işletmelerinde kullanılır.

Yukarıda belirtilenler ürünün başlıca kullanım alanlarıdır. Ürünün bu alanlarda kullanılmasındaki başlıca sebeplerini aşağıdan bulabilirsiniz.

MOBİL DTE Avantajları

 

Ürün sistem içerisinde bulunan nemin olumsuz bir şekilde yayılmasında büyük bir rol oynayan yağ ürünün tam adı MOBİL DTE’dir. Ürün kullanıldığında sistemler daha aktif çalışacaktır. Sistemin kullanım ömrünü de arttıran bu ürün filtre uzatmada bizlere oldukça yardımcı olmaktadır.

Ürünün bizlere sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Aşınmayı engellemesi ürünün en büyük özelliklerinden biridir. Diğer ürünler sağlığa oldukça zararlıyken bu üründe böyle bir sorun bulunmamaktadır. Bunların dışındaki avantajları aşağıda maddeler halinde inceleyebilirsiniz.

-Son derece mükemmel hava ayırma özelliği vardır.
-Fazla yüksek temizlik kalıcılık performansı vardır.
-Oksidasyon dayanıklılığı ve termal kapasitesi son derece yüksektir.
-Fazla yüksek temizlik kalıcılık performansı vardır.
-Aşınması yüksektir. Çeşitleri yoktur sadece numara serileri vardır.


 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..