Markam Petrol

Mobil DTE

Mobil DTE ürünleri mobil firması tarafından geliştirilen bir üründür. Bu ürünler yüksek performanslı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca bu ürünler hidrolik bir yağ olarak da tanımlanabilir. Zorlu şartlarda kullanıcılarına en etkin sonuçları sunan bu ürün bu işlemini yüksek verimli pompalar sayesinde yapmaktadır. Bu özellikleriyle ürün parça üreticilerinin gönlünde taht kurmuştur. Birçok parça üreticisi tercihini bu ürünlerden yana kullanarak en etkin performansı almıştır. Sağlık ve güvenlik açısından da rakiplerine oranla tescilli bir marka olan mobil dte serisi kullanıcılarına sağlık açısından kötü yanda hiçbir etki yansıtmamaktadır.

 

Mobil DTE Ürünlerinin Özellikleri ve Faydaları

 

Makinelerde pislikler sonucu oluşan tortular arızalanmaların oluşmasına sebebiyet vermektedir. Bu durum bakım maliyetlerinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırıp makinenin performansını artırmada en etkin sonucu Mobil DTE serileri sunacaktır.

Sürekli çalışan makinelerdeki parçalar zamanla parçaların yıpranmasına sebebiyet vermektedir. Bu durumu mobil dte sersi ürünleri ortadan kaldıracaktır. Bu özelliğinin yanı sıra korozyona karşı en etkin çözümleri bu ürünlerde bulabilirsiniz.

Makinelerde var olan sular sistemin yavaşlamasına sebebiyet vermektedir. Sudan ayırma özelliğine sahip olan bu ürün ile makinelerde yaşanacak olan su etkisi en aza inecektir.

Tortu birikimi azaltıp ekipmanların ömrünü azaltan ürünlerin başlında mobil dte geliyor. Bu ürün ile genel sistem performansınızı arttırmanın yanı sıra ekipmanlarınızın kullanım ömrünü arttırabilirsiniz.

Zorlu hizmet koşullarında makineler de yağ değişimi yapıldığında performans özelliklerinde düşüşler yaşanmaktadır. Bu düşüşü bertaraf etmenin yanı sıra ürün ortamdaki verimliliği de arttıracaktır.

 

Mobil DTE Kullanım Alanları

 

Tortuya maruz kalınan tüm hidrolik sistemeler de ürünün kullanımı mevcuttur.

Aşınmalara karşı direnç gerektiren hidrolik sistemlerde ürüne ihtiyaç vardır.

Suya maruz kalınan sistemlerde ürün tercih edilmektedir.

Metalurejilerin ve çeşitli parçaları bünyesinde barındıran sistemlerde ürün kullanılmaktadır.

Yatak ve dişli sistem içeren makinelerde ürünün kullanımını görmek mümkün.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..