Markam Petrol

Mobil SHC 500 Serisi

Mobil SHC  500 Serisinin Özellikleri ve Faydaları

Mobil SHC  500 serisi hidrolik yağları göstermekte oldukları üstün düşük ve yüksek sıcaklık performanslarının yanı sıra mineral yağ bazlı ürünlerle beraber karşılaştırıldığı zaman onların baya bir ilerisinde ki ve ötesin de bulunmakta olan ekstra ekipman koruması sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Mobil SHC mükemmel bir oksidasyon dayanım özellikleriyle beraber yağ ve filtre değişimlerin aralıklarını uzamasına sebep olmaktadır. Sistemlerin, üstün temizlik, sorunsuz olarak operasyon sağlamaktadırlar. Yüksek düzeyde ki aşınmaları önlemelerin de ki özellikleri ve bunların yanı sıra mükemmel bir film karakteristikleri ile beraber sağlanmasında üstün ekipman performansı da plansız bir ekipman arızalarının önlenmesine bunların üretim kapasitelerine olası iyileştirmelere neden olabilecek ekipmanlar da çalışma sürelerinin en üst seviyelere kadar çıkmasına yardımcı olmaktadır. Kontrollü sudan ayrılarak özellikleri yağların da az miktarda suyla kontamine olmaktadır. Sistemler de iyi çalışmalarla beraber sağlanmasın da büyük bir miktarda suyu kolaylıkla araştırmaktadır.

Mobil SHC  500 Serisinin Kullanım Alanları

  • Özellikle dar toleranslı servo, valflerin kullanıldığı gelişmiş Sayısal Kontrollü (NC) makinelerdeki gibi tortu oluşumuna yatkın olan hidrolik sistemler de kullanılmaktadır.
  • Çoklu-metal bileşenli tasarımlar kullanan sistemler de kullanılmaktadır.
  • Yüksek basınçlı paletli, pistonlu ve dişli pompalar da kullanılmaktadır.
  • Soğuk çalıştırma ve/veya yüksek operasyon sıcaklıklarının tipik olduğu sistemler de kullanılmaktadır.
  • Az miktarda suyun kaçınılmaz olduğu uygulamalar da kullanılmaktadır.
  • Dişli ve rulman içeren sistemlerde kullanılmaktadır.
  • Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler de kullanılmaktadır.
  • Nem içeren sistemler gibi ince yağ filmi korozyonuna karşı korumanın önemli olduğu uygulamalarda da kullanılmaktadır.

Sağlık Ve Güvenlik

Bilinmekte olan bilgiler doğrultusunda amaçlanmakta olan yerler de kullanıldığı zaman ürün güvenlik bilgi formunun sağladığı tavsiyelere uyulduğu zaman ürününü insan üzerinde etki yaratması beklenmemektedir. Ürün güvenlik bilgi formunda talep durumların da ana dağıtıcıdan ya da internet aracılığı ile beraber sağlanmaktadır. Bu tür ürünler amaçları dışarısında kullanılmamaktadır. Kullanılmış olan bu ürünlerin yok edilmesi durumun da çevrenin korunmaları konusun da dikkatli olmalısınız.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..