Markam Petrol

Mobil SHC

Mobil SHC birçok farklı ürün seçeneğine sahip olan, her bir üründe farklı bir sistem için hayati nitelikte önem taşıyan özellikler sunan ve bir o kadar da uygun fiyatlara sahip olan bir yağ ürün serisidir. Birçok farklı hareketli sistem için, bu ürünlerin farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Mobil SHC teknolojileri ile sisteminizde yer alan yağ açığını en mantıklı şekilde kapatabilirsiniz. Bu yağların ortak birçok özelliği bulunmaktadır. Bir sistemde gereken hemen her türlü hizmeti sunan Mobil SHC yağları özellikle makul seviyede enerji tüketimi hedefine odaklı olarak çalışmaktadır. Dünya genelinde birçok sanayi dalı bünyesinde kullanımı gerçekleştirilen Mobil SHC yağ ürünleri günümüzde daha da çeşitlendirilerek birçok farklı sanayi kuruluşu bünyesine dahil edilmiştir. Mobil SHC yağ üretimi konusunda yaptığı birçok yeniliği firmamızla paylaşmıştır. Bu yeniliklerin tamamı incelendiğinde, ortaya tek ve net bir amaç çıkmaktadır. Az ve nitelikli sürtünme ile en uygun enerji tüketimi sunan yağ teknolojisi! İşte bu slogan tam olarak Mobil SHC ürünleri hakkında bilgi vermektedir. Mobil SHC yağ çeşitleri tam anlamıyla verimlilik, verimli sürtünme ve uygun enerji tasarrufu metotları eşliğinde üretilmektedir.

Mobil SHC Yağlar

Mobil SHC yağlar ortak özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bu yağlara genel olarak temel bir mantık yüklenmiştir. Bu mantık bünyesinde yer alan “verimlilik” hedefi, bugün sanayi tesislerinde yoğun olarak kullanılan Mobil SHC yağ teknolojileri göz önünde bulundurulduğunda tam olarak yakalanmış olarak görülmektedir. Mobil SHC teknolojili yağların verimli ve zamanı doğru belirlenerek kullanılmaları; etkilerini %100 oranında ortaya çıkarmalarında etkilidir. Mobil SHC yağ çeşitlerinin ortak özelliklerine değinelim.

Mobil SHC Yağ Özellikleri

Mobil SHC yağ özellikleri arasında ilk maddemiz paslanma ve oksit odaklı eskime önleyici olmalarıdır. Bu yağların bu denli yenilikçi bir alt yapıya sahip olmaları nedeniyle paslanma karşıtı özelliklerle donatılmış olmaları oldukça olağandır. Aynı zamanda Mobil SHC yağlar verimlilik maksadıyla birçok ortak noktada buluşmaktadır. Verimlilik konusunda birçok olanak sunana bu yağ çeşitleri; en başta sürtünme ve aşınma oranını en aza indirerek, verimli hareket sahasını ortaya koymaktadır. Mobil SHC yağların özellikleri arasında yer alan bir başka önemli madde ise parça sağlığının korunması yönündedir. Bu yağların düzenli olarak kullanılması ve verimliliğin artışının gözlenmesi neticesinde; hareketli parçaların ömürlerinin de arttığı göze çarpacaktır. Metal ve plastik parçaları içeren sistemler için ayrı ayrı üretimi yapılan bu Mobil SHC yağlar, her türlü parça ve hareketli donanımın korunması için ayrıcalıklı bir hizmet politikası sunmaktadır.

Parçalarınızın ömrünü arttırmak ve sisteminizin gerek enerji gerekse de iş gücü açısından performansını arttırmak istiyorsanız, Mobil SHC yağ teknolojileri sizler için en uygun seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yağ seçeneklerinin mantıklı ve veri zamanlı olarak kullanılması verimi daha da arttırmaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..