Markam Petrol

Mobil XHP

Mobil XHP serisi hemen her türlü sektörde rahatlıkla kullanılabilen, yüksek direnç sahibi olan ve buna bağlı olarak kalıcılığını koruyan bir yapıya sahiptir. Mobil XHP serisi bünyesinde yer alan birçok farklı türde ki yağ, hemen her konuda ortak amaçlar uğuruna hizmet sunmaktadır. Bu yağların üretim amaçları ve kullanım alanları farklı olmakla birlikte, amaçları farklı sistem özelliklerine sahip hareketli işlev alanlarında tam verimi en az enerji tüketimiyle sağlamaktır. Mobil XHP olarak halk diline yerleşmiş olan bu yağların asıl ismi, Mobilgrease XHP olarak resmi kaynaklarda geçmektedir. Denizcilik sektöründen, otomotiv sektörüne varıncaya kadar birçok farklı platformda kullanılan bu yağ, birçok farklı sistem bünyesinde ortak amaçlara odaklanabilir bir yapıya sahiptir. Mobil XHP yağları sayesinde, kalıcı bir yağlama işlemini geride bırakabilirsiniz. Bu yağlar direnç odaklarını üretildikleri tesislerde yapılan deneylere odaklı olarak belirlemektedirler. Bu nedenle Suya dayanıklı yağ olarak aratıldığında genellikle Mobil XHP yağları karşımıza çıkmaktadır.

Mobil XHP Özellikleri

Mobilgrease XHP özellikleri genel olarak, direnç yönünde şekil almaktadır. Üretici firmanın yaptığı dayanıklılık testleri incelendiğinde, Mobil XHP yağ modellerinin yüksek tazyikli su kuvvetine bile dayanıklı olduğu görülmektedir. Bu sayede yıkama ve temizleme faaliyetleri sırasında sistemlerin zarar görmesi engellenmektedir. Mobilgrease yağ teknolojileri kısa süreli kullan-at mantıklı teknolojiler değildirler. Bu nedenle uzun süreli kullanımlara uygun olarak yapılması gereken her ne varsa, bu yağların üzerinde uygulanmıştır. Mobil XHP özellikleri arasında yine günümüz yağ sektörü içerisinde hatırı sayılır markaların birçoğunda gördüğümüz paslanmaya karşı direnç metotları da yer almaktadır. Bu özelliğin var olmasıyla birlikte, Mobil XHP yağ kullanıldığı sistemin mevcut hareketli parçalarını da koruma altına almaktadır.

Mobilgrease XHP Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mobil XHP yağ teknolojisi sayesinde uzun vadeli ve yağ değişim süreçlerinizi kısaltan bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Mobil yağ unsurları tam anlamıyla uzun kullanım odaklı olan kullanıcılara yönelik olarak sunulmaktadır. Bir kere parasını vereyim, sonrasında uzun süreli olarak kullanımını gerçekleştireyim; istiyorsanız Mobil XHP yağ çeşitleri tam size hitap etmektedir. Kaliteli ve uzun vadeli kullanım sunan bu yağlar, piyasada yer alan birçok farklı yağ markasına göre de uygun fiyatlar sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan destek ve araştırma departmanımız sayesinde, size en uygun olan Mobil XHP yağını seçebilirsiniz. Bu sayede hem en doğru yağı almış olursunuz, hem de özel eğitimli kadromuzdan bilgi alarak stratejik nitelik taşıyan uygulama metotlarını öğrenmiş olursunuz. Mobilgrease XHP modelleri hakkında ekibimiz, yurt dışında marka yetkilileri tarafından düzenlenen birçok etkinliğe katılmış durumdadır. Bu nedenle bizlere bu konuda yapacağınız seçim için yüksek bir güven duygusu besleyebilirsiniz. Bizler yıllardan beri satışını ve tanıtımını yaptığımız bu ve bunlar gibi yüzlerce ürünü, her yönüyle her şat altında tanıyan deneyimli bir firmayız.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..