Markam Petrol

Molykote

Molykote Nedir

Molykote özel yağlayıcılarıdır. Şirketlerin alanların da ve uygulamaların da özel yağlayıcı ve bakım vb. özellikleri molykote ile beraber gerçekleştire bilirsiniz. Molykote yağlarının içerlerinde ki formülasyonların da bulunmakta olan özel katkı maddelerin ve özel yağlarının sayesin de en zorlu çalışma ortamların da bile yüksek performans sağlama özelliklerine sahiptirler. Molykote yağlayıcıları birçok şekil de kolaylık sağlamaktadır.  Molykote sürtünmeleri azaltarak aşınma yok edebilmektedirler. Bu bağlantılara göre malzeme ve ürün ömürlerini uzatmak açısından malzeme ve makinalarınızın ömürlerini uzatabilmektedir. Malzemeler de ve makinalar da uzun ömürlülüğün olması şirketlerin maliyet açıklıklarının kapanmasına yardımcı olacaktır. Bu sayelerden dolayı molykote ile makinalarınızın düzenli olarak çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Molykote  Yağlarının Faydaları Nelerdir

 • Makinalara zarar vermekte olan tozlardan kolaylıkla kurtulmamıza yardımcı olacaktır.
 • Buharlaşma ve oksidasyonların vb. sorunlarla ile ilgili ortaya çıkmakta olan arızaların ortamlardan kaldırılmasına yardımcı olacaktır.
 • Uzun süreli olarak çalışma özelliklerine sahip olmakla beraber cihazların da aşınma gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadırlar.
 • Makinaların aralarına kolay bir şekilde uygulanabilirlik ile beraber zamanın da tasarruf etmeyi sağlamaktadır.
 • Makinalardan çıkmakta olan ve rahatsız edici seslerden giderilmeleri açısından yardımcı olmaktadır.

Molykote Nerelerde Kullanılmaktadır

İş yerlerin de malzemelerin üzerlerinde sökülmek te olan cıvata – somun – geçme parçaları vb. gibi tekrar takılacak olan malzemelerin takılacakları zaman üzerlerine molykote markalı gres yağları ya da bu yağlara benzer yağlar kullanılacaktır. Çünkü bu gres yağları sökülmek te olan somun – cıvata – geçme parçalarının tekrar takılması daha kolay olacaktır.

Molykotenin Özellikleri Nelerdir

 • İleri derece de aşınmalara karşı dayanıklılık ve sürekli olarak koruma sağlamaktadır.
 • Geniş sıcaklıklar araların da güvenilir performans uygulamaktadır.
 • Kalıcı ve sabit sürtünme katsayısı
 • Su direnci ve kimyasal direnci sağlamaktadır.
 • Korozyona karşı koruma yapmaktadır.

Yüksek Performanslı Endüstriyel Yağlar ve Dispersiyonlar

 • Moleykote yüksek performanslı mineral yağlar
 • Molykote yüksek performanslı sentetik yağlar
 • Moleykote dipsersiyon ürünleri


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..