Markam Petrol

Molykote

Dow Corning Firmasının Faaliyetlerini sürdüğü Molykote ürünleri günümüzün motor yağları sektöründe zirveyi kapmış durumda. Firmanın motor yağları sektöründe öncü olmasındaki başlıca sebep olarak ürünün kalitesi gösterilebilir. Ürünün kaliteli olması diğer yağlara oranla daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Bu yağlar yüksek performanslı olmasının yanı sıra verimlidir. Bu iki özelliğiyle motor sektöründe öncü olan yağlar günümüz teknolojilerinin neredeyse tümünü kullanarak üretilmektedir. Diğer yağlara göre farklı özellik bulunduran bu molykote yağlarının diğer farklı özellikleri ise şunlardır; diğer yağların çıkamadığı seviyelerde çıkarak yüksek performans göstermek, sarf edilen enerjiyi gerekli yerlerde kullanarak enerjiden tasarruf etmek, sistemin daha verimli çalışmasını sağlamak, kullanılan makinenin ömrünü artırmak, bakım maliyetlerini en aza indirmek gibi. Bunlar ürünün bizlere sağladığı başlıca avantajlardır. Bunların yanı sıra ürünün diğer özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Molykote Yağların Özellikleri Nelerdir?

 

-Yüksek derece bozulmalara karşı dayanıklı ve sürekli olarak korunma sağlamaktadır. Bu özelliğiyle ürün bir çok motor teknolojisinde kullanılmaktadır.
-Yüksek sıcaklık aralığında güvenilir hale getirilip dayanıklı performans göstermektedir. Dayanıklı olan motorlar daha iyi çalışarak işleri hızlandıracaktır.
-Paslanmalara karşı koruma sağlamaktadır. Buda bakım maliyetlerinde tasarrufa gitmemizi sağlayacaktır.

-Ürünün kullanılmadığı makinalarda yaşanan hasarlar kayıplar sıklıkla yaşanmaktadır. Ürünün bu gibi sorunlara rahatlıkla cevap vermesi kullanıcıları maliyet masrafından kurtarmaktadır.
-Motorlarda yaşanan aşınma, sürtünme gibi sorunlar kullanıcılar açısından büyük bir sorundur. Aşınma, sürtünme gibi sorunları ortadan kaldıran molykote yağları ile motorlarınızdaki performansı arttırabilirsiniz.
-Çok sıcaklık yaşanan ortamlarda hareketli yuvarlamalar motorları zorlamaktadır. Bunun içinde motorların yağlanması lazımdır. Bu işi de Molykote yağları rahatlıkla gerçekleştirmektedir.

 

Endüstriyel Yağlarda Yüksek Performans

 

Moleykote Yüksek Performanslı Mineral Yağlar

Hydrotreating  işlemlerinden geçirilmiş neredeyse içerisinde %0 oranda kirletici madde bulunmayan madeni yağlardan üretilmektedir.

Molykote Yüksek Performanslı Sentetik Yağlar

Kimyasal sentezler içersinde hedeflenerek performans kriterleri açısından performans düşürücü bulunmayacak şekilde üretilmektedir.

Molykote Disersiyon Ürünleri

Sıvı yağcılar içerisinde çözünmüş ve en üst seviyedeki katı yağcıların veya diğer yağların formasyonu ile hamlanmış ürünlerdir ve genellikle ulaşılması ve yağlanması zorluk gösteren yatakların yağlanmasını gerçekleştirmektedir.

 

 

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..