Markam Petrol

Molykote

Molykote özel yağlayacıların markasıdır. Endüstride kimya , Endüstriyel bakım ve onarım , gıda ve içecek gibi uygulama alanlarında molykote kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Çözülmeleri imkansız gibi görünen yağlanma sorununu bile ortadan kaldıran molykote firmaların sıkça kullandığı yağlayıcıdır. Sürtünmeyi azaltarak bozulmaları minumum seviyeye düşürerek ayrıca , malzeme ömrünü maksimum seviyeye çıkaran , her türlü zor koşulları , yüksek basınç , kimyasal koşullar , düşük ve yüksek  sıcaklık , hız gereksinimlerini karşılayabilen , enerji tasarrufu yapmak üzere tasarlanan ve üretilen molykote günümüz hayatında büyük önem taşır. Her alanda faaliyet gösteren bu yağlayacılar günümüzde çok kullanılır sektörler sıkça kullanır ve memnun kalınır. Birçok yağ çeşidi bulunur. Kompresör ve vakum pompa yağları, dişli kutusu yağları, zincir yağları ve diğer pek çok yerde kullanılabilen  özel ve çok amaçlı yağları mevcuttur.

Genel Özellikleri

  • Yüksek derece bozulmalara karşı dayanıklı ve sürekli koruma.
  • Yüksek sıcaklık aralığında güvenilir dayanıklı performans.
  • Su ve kimyasal direnç.
  • Paslanmalara aşınmalara karşı koruma.

Molykote ürün grupları genellikle sıkı geçme ve cıvata somun bağlantılarının kolay sabit bir şekilde sıkıştırmayı sağlamak , bakım sırasında hasarsız , kayıpsız kolay montaj edilmesi için kullanılır. Preslerin silindir ve kaymalı yataklarının yağlanmasında, açık ve kapalı dişli gruplarının devreye alma esnasında sürtünmeyi, aşınmayı azaltmak ve alıştırma için torna aynalarının yağlanmasında kullanılır. Ayrıca yüksek sıcak altında çalışmakta olan yavaş veya hareketli yuvarlanma elemanlarının yağlanması için uygundur.

Yüksek Performanslı Endüstriyel Yağlar ve Dispersiyonlar

  • Molykote  yüksek performanslı mineral yağlar , doymuş ve genelinde içeriğinde kirletici madde olmayan madeni yağlardan üretilmiştir.
  • Molykote yüksek performanslı  sentetik yağlar , performans kriterlerini karşılamak için performansı düşüren  kirletici  madde olmayacak şekilder üretilmiştir.
  • Molykote dispersiyon ürünleri ise ;  sıvı yağlayıcılar içerinde  çözünen en iyi yağlayıcılarının formülasyonu ile karıştırılmasıdır.
  • Özellikle yağlanması zor olan yerlerin sesin ve sıcaklığın azaltılmak istendiği , yağlama bölgelerinin   uzatılmak istendiği  yerlerde tercih edilir.
  • Çok çeşitli uygulamalar için üretilen  yağlar ve dispersiyonlar ile çok yüksek bir performans alınacağının garantisini veren molykote  markası kendisine oldukça güvenmektedir.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..