Markam Petrol

Molykote Kaplama

Molykote özel bir yağlayıcıdır. Makinelerin yağlanmasında oldukça sıklıkla tercih edilen bu ürün kendi sektöründe önemli bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye’de de satışı bulunan bu ürün oldukça cep dostu olmasının yanı sıra kullanıcılarına uzun kullanım ömrü avantajı sağlamaktadır. Dow Corning firması tarafından üretilmekte olan bu ürün yılların verdiği tecrübeyle tasarlanmıştır. Son üretilen yağlayıcılarla sektörde adını daha da duyuran bu ürün satın alınma sayısını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Bu artışın ve kalitenin farkında var olan birçok firma tercihini bu ürünlerden yana kullanmaktadır.

Gıda kimya ve endüstriyel sektörlerinin vazgeçilmezi olan molykote ürünü ile bakımda etkin çözümler almak kaçınılmaz olacaktır. Bu sektörlerde ürünün sıklıkla tercih edilmesi başlıca sebep ürünün kaliteli olmasıdır. Bu kaliteli olma durumunu ürün içerisin de bulunan katkı maddelerine borçludur. Uzman mühendis kadrosu tarafından her geçen gün daha da geliştirilen molykote ürünleri kullanıcılarına enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Ürünün diğer özelliklerini aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Molykote Kaplama Ürünlerinin Özellikleri

Makinalarda oluşan aşınmalar makinenin işleyişini yavaşlatmaktadır. Molykote bu sorunu ortadan kaldırıp aynı zamanda kullanıcılarının ürünlerine sürekli koruma özelliğini sunmaktadır.

Sürekli artıp azalan sıcaklık değerleri makine ve ekipmanların performansı düşürmektedir. Bu performans düşüşü Molykote ürünleri ile ortadan kalacaktır.

Su ve kimyasal karşı direnç yaşanmadığında durumlarda makinelerin işleyişi yavaşlamaktadır. Bu kötü duruma en etkin çözüm yine bu yağlayıcı olacaktır.

Korozyonla başı belada bulunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar molykote ürünlerini tercih ettiğinde sorunun ortadan kalktığını gözlemlemiştir.

Molykote Çözümleri

  • Çalışma ortamlarında yaşanan yüksek ses seviyesini azaltmada ürün kullanıcılarına etkin çözüm sağlamaktadır.
  • Ürün kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.
  • Makinelerde yaşanan pasa karşı etkin çözüm sağlanmaktadır.
  • Temiz yağlama işlemlerinde ürün kullanılmaktadır.
  • Tek seferlik uzun ömürlü çözümlerde bu yağlayıcı kullanıcılarına etkin çözüm hizmeti sağlamaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..