Markam Petrol

Molykote Nedir Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır

 

Molykote makinaların yüksek performans gösterdikleri de üretilmekte olan özel yağlayıcılardır. Bu tür özel yağlayıcıların ürünleri sadece makinaların yüksek performans göstermeleri bakımından çalışma sağlanmasının yanı sıra makinalarınızın bozulmalar a vb. sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Molykote yağları günümüz de makine kullanılmakta olan birden fazla işletmeler tarafından molykote ürünleri kullanılmaktadır.

Molykote yağlarının kullanım alanları gıda sektörleri, makine kullanım endüstriyelleri ve bunlara benzeyen vb. kullanım alanları bulunmaktadır.  Bu tür özel yağlayıcıları en zor ortam çalışmalarında dahi yüksek bir performans göstermektedir. Molykote yağları yüksek ya da düşük sıcaklıklar da bile çalışma özelliklerini kaybetmemektedirler. Bu da ürünlerin kullanıcı memnuniyetlerin de sağlanmaları gerekir. Aynı tür zaman da yağlayıcıların içerisinde bulunan makinaların aşınma vb. sorunları azaltarak özel maddeler bulundurmaktadırlar.

Bu maddeler makine parçaların da kolay bir şekilde takılmaların da çıkarılmaların da ki teknik yapılanmalardan rahat bir biçimde gerçekleştirmelerini sağlayacaklardır. Molykote yağları ve gresleri makinalar da bulunmakta olan çarklardan dolayı oluşabilecek olan sürtünmeleri ortadan kaldırmak açısından cihaz ömürlerini uzatacaktırlar. Cihazlar da düzenli bir şekilde çalışmalarını işletmelerde ki maliyetleri düşürülmelerin de işletmelerde ki kazanç elde etmeleri bakımından önemlidir.

Molykote kullanım alanları genel olarak işyerlerinde malzeme üzerlerin de sökülmek te olan cıvata, somun, geçme parçaların tekrardan takılacağı zaman üzerlerine dökülmekte olan molykete markalı gres yağlarıdır kullanılarak geri takılmaktadır. Bu şekil de gres yağlarından sökülen cıvata, somun geçme parçaların sökülen yerlerine tekrar takılması bakımından daha kolay olacaktır.

Molykote Yağlarının Genel Özellikleri

  • İleri derecede aşınmalara karşı dayanıklı ve sürekli koruma sağlar.
  • Geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir performans oluşturur.
  • Su direnci, kimyasal direnci sağlar.
  • Korozyona karşı koruma yapar.

Molykote Yağlarının Avantajları

Gerektiği kadar dayanıklı olan ürün molykote başı dertte olan kullanıcıların sorununu oldukça büyük bir oranda çözüm sağlayacaktır. Aynı zaman da kaliteli ve dayanıklı bir şekil de olan bu ürünlerin pas tutma ihtimalleri yani sorunu ortadan kalkacaktır. Makinaların sessiz bir şekil de çalışmalarını sağlayan bu ürün kolay bir şekilde uygulanarak hızlı bir biçimde kürleşmektedirler.

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..