Markam Petrol

Molykote Paste Özel Yağlayıcıları

Molykote 1000 Paste

1100° C sıcaklıklar altında çalışmakta ve bir kere monte edildikten sonra tekrar sökülmesi gereken cıvata bağlantıları açısından kullanılmaktadır. Sabit bir ön gerilme kuvveti elde etmek açısından yağ maddesinin düzgün şekil de dağıtılarak sürtünme değerlerini göstermeleri gerekmektedir. Molykote 1000 genel de silindir kapak cıvatalarında petrokimya, demir – çelik vb. gibi alanlar da kullanılmaktadır.

Molykote D Paste

Molykote D kaymalı ve sürtünme sağlayan yüzeyler de basınç altın da çalışmakta olan ve temiz yağlama gerektiren makinalar da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra düşük voltajlar ad rodaj devrelerin de kullanılmaktadır. Molykote D genel olarak elektrikli ev aletlerinde paketlenme, ölçme makinaların da vb. alanlar da yağlama gerektiren noktaların da kullanılmaktadır.

Molykote G Rapıd Paste

Alıştırmaların da ve rodaj yağlayıcıların özellikle düşük sürtünme kat sayılarıyla elde etmek açısından yeni makinaların kılavuz, ray, takım, tezgahlar ve dişli pompalar vb. gibi işlemler de kullanılmaktadır.

Molykote G – N Plus

Alıştırma ve rodaj yağlayıcısı olarak yeni makinalar da takım tezgâhları, vidalı mil, punto uçları, dişli çark, somunlar, her türlü sıkı geçmelerde ki işlemleri ile bilyeli dişler, zımpara vb. işlemlerin de kullanılmaktadır.

Molykote HSC Plus

Düşük hızlara sahip yüksek sıcaklık da çalışmakta olan düşük – sabit sürtünme kat sayısı gerektiren yağlama alanların da, elektrik iletkenliği istenmekte olan yağlama noktalarında ve kontak yağlayıcısı olarak kullanılmaktadır.

Molykote HSC Plus genel de içten yanmalı motorlar da, egzoz cıvatalarında, petrokimya tesislerin de, flanş ve somun vb. bağlantıların da kullanılmaktadır.

Molykote M – 77

Düşük ile orta yükler arasın da düşük hızlar da çalışmakta olan su ve aşırı sıcaklıklara maruz kalmakta olan yağlama noktaları açısından uygundur. 230° C üstünde ki alanlar da taşıyıcı maddeler hiçbir kalıntı bırakmamaktadır ve geride kalmakta olan kuru yağlayıcıların 450° C kadar yağlamaya devam etmektedir.

Moleykote PI 600

Düşük hızlarda, yüksek sıcaklık alanlar da ve korozyon ortamların ad çalışmakta olan düşük ya da sabit bir kat sayıları yağlama noktalarında kullanılmaktadır. Molykote PI 600 genel de içten yanmalı motorlarda, petrol kimya tesislerinde, korozyonun hâkim olduğu ortamlardaki cıvata, somun vb. bağlantılar için kullanılmaktadır.

Molykote P 37

Yüksek sıcaklık altın da çalışmakta olan ve bu yüzden de kaynayan cıvata ve somunların montajlarında kullanılmaktadır. Molykote P 37 genel de enerji santrallerinde, türbinler, gaz jeneratörleri vb. bağlantıların yapılmasın da kullanılmaktadır.

Molykote P 74

Yüksek sıcaklık altın da çalışmakta olan ve bu yüzden de kaynayan cıvata ve somunların montajlarında kullanılmaktadır. Molykote P 74 genelde enerji santrallerinde, demir- çelik tesisleri, aşırı sıcaklık ve korozyona hâkim olan cıvatalarda, vb. bağlantıların yapımın da kullanılmaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..