Markam Petrol

Molykote Türkiye

Molykote yüksek performans sağlayan ve makinaların korunmasını sağlayan özel yapım yağlardır. Molykote günümüzde birçok alanda kullanımının yanı sıra birçok kişi tarafından da tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarından bazılarını sıralamak gerekirse; Gıda ve içecek sektöründe, endüstriyel çalışma ortamlarında, kimya endüstrisinde kullanılmaktadır. Molykote özel yağları zor çalışma ortamlarında dahi yüksek performans sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Molykote yağlar kullanılan malzemede sürtünmeyi ortadan kaldırmasının yanı sıra aşınma gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sürtünme ve aşınma gibi sorunlar cihazlarınızın ömrünü kısaltabilir. Molykote özel yağları bu sorunlardan kolay bir şekilde kurtulmanız için en avantajlı yoldur.

Molykote ürünleri zorlu çalışma koşullarında bile yüksek performans sağlayabilir. Bu zorlu çalışma ortamlarına aşağıdaki gibi örnek verebiliriz;

Yüksek basınçlı çalışma ortamları,

Yüksek sıcaklıklı çalışma ortamları,

Kimyasal koşulardaki çalışma ortamları,

Düşük ve Yüksek hızda dönen cihazların kullanım ortamlarında,

Molykote yüksek performans ve şirketlere tasarruf edebilme şansı sunmaktadır. Bu gibi sorunlar şirketlere maliyet açısından sorunlar açabilir. Fakat molykote ürünleri içerindeki özel yağlayıcısı ile şirketlerin maliyetini de azaltarak kazanç elde etmelerini sağlamaktadır.

 

Molykote Yağlarının Faydaları Nelerdir?

 

  • Tozlu çalışma ortamlarında makinalara zarar veren tozlarda kolay bir şekilde kurtulmak,
  • Buharlaşma ve oksidasyon gibi sorunlar ile ortaya çıkabilecek arızaları ortadan kaldırmak,
  • Uzun süreli çalışma özelliğine sahip olan cihazların aşınma gibi sorunların ortadan kaldırılmak,
  • Makine aralarına kolay bir şekilde uygulanabilirliği ile zamandan tasarruf etmeyi sağlamak,
  • Makinalarınızdan çıkan ve rahatsız edici seslerin giderilmesini sağlamak,

Bu özel yağ ve gresleri ile işlerinizin düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yağın size sunmuş olduğu birçok avantajı yukarıdaki yazımızda da belirtmiştik. Molykote sayesinde makine ve cihazlarınızın kolay bir şekilde yağlanmasını sağlayabilirsiniz. Makine ve cihazlarınızın doğru ve düzenli bir şekilde yağlanması kullanım avantajlarının yanı sıra cihaz ve makinalarınız bozulma gibi sorunların da önüne geçebilir. Cihaz ve makinalarınız güvenliği işlerinizin doğru, hızlı ve etkili bir şekilde oluşmasını sağlayacağından şirketinizin gelirlerini yükseltebilirsiniz. Markam petrol şirketinizin büyümesi ve yüksek performans sağlayan molykote özel yağlayıcılarını size ulaşmasını sağlamaktadır. Sizlerde bizler iletişime geçerek konuyla alakalı sorunlarınıza cevap bulup ürünlerimizi temin edebilirsiniz.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..