Markam Petrol

Molykote

Molykote yağ teknolojileri günümüzde üretim bandından çıkan en kaliteli sistem ve motor yağlarının var olmasında büyük katkı sahibidir. Birçok farklı dayanıklılık odaklı özelliği sayesinde molykote markalı yağlar, diğer piyasa yağlarından ayrılırlar. Bu yağlar hemen her şart altında yüksek performans ve verimlilik odaklı olarak görev yapmaktadırlar. Molykote yağ seçenekleri arasından hemen her türlü sistem ve hareketli motor için uygun bir model yer almaktadır. Bu seçenekler arasından seçeceğiniz bir tanesi ile, sisteminizin daha stabil bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Molykote yağları günümüzde yer alan teknolojilerin tamamının kullanılmasıyla üretilmektedir. Bu yağların diğer standart hareketli işlevsel yağlardan birçok farklı yönü bulunmaktadır. Bu yönlerden ilki, diğer yağların çıkamadığı seviyelerde enerji tasarrufunu sisteme sunuyor olmalarıdır. Molykote yağları sayesinde, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan ve aynı zaman enerji tüketiminizi de azaltan bir sisteme sahip olabilirsiniz. Unutmayınız sistem bünyesinde hareket eden tüm parçaların bakımını kullanılan ve motorun beslendiği yağ yapmaktadır. Bu nedenle yağ kullanımında çok fazla püf nokta yer alır. Molykote yağ modelleri ile bu püf noktaların ötesinde, verimin ve performansın önderlik ettiği bir sistem alt yapısına sahip olabilirsiniz.

Molykote Yağ Özellikleri

Molykote yağ özellikleri arasında ilk değinmek istediğimiz madde, hiç şüphesiz bu yağın yüksek ısılı sistemlere karşı dayanıklılık sergilemesidir. Yüksek ısı mecburiyeti altında çalışan hareketli sistemler için, molykote yağ özellikleri oldukça yeterli gelecektir. Isıdan dolayı oluşan yıpranmaların ve enerji kayıplarının önünde geçen bu yağ teknolojisi, doğru bir teknik ve zamanlama ile uygulandığı takdirde; yine motorun diğer parçalarını da ısı faktöründen büyük oranda korumaktadır. Molykote ürünleri bu teknik ile özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir. Bu yağların tamamında, ısıya karşı dayanıklılık görülmektedir.

Molykote İle Harekete Güç Verin!

Molykote yağlarının özellikleri arasında yer alan bir diğer faktör ise, bu yağların hareket eylemine karşın çok dayanıklı olmalarıdır. Ayrıca temaslarını ve zamanlamalarını doğru yapan sistem parçaları ile de bu yağların ilişkisi çok iyidir. Bir sistem içerisinde yer alan hareketli parçalar için yağ oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Doğru yağın doğru zamanda ve doğru teknikle kullanılması, sistem ömrünü uzatmakla birlikte sistemin daha da seri çalışmasını sağlayacaktır. Eğer performans artışı yönünde hareket ettirmek istediğiniz bir sisteme sahipseniz, bu sistemi molykote yağ ürünleri ile güçlendirebilirsiniz. Bu yağ parçaların birbirine olan ilişkilerini anlamaktadır. Bu da sıkışması gereken parçaların birbirine iyice kenetlenmesine, kaygan ilişki içerisinde olması gereken parçaların akışkan bir hareket alanına sahip olmalarına olanak vermektedir. Molykote ürün fiyatları ve özellikleri yukarıda saydığımız hemen her türlü özelliği sergileyecektir. Bu yağları aldığınızdan hiç pişman olmayacaksınız. Firmamız bünyesinde, bu yağ ve bu markaya ait tüm ürünleri en uygun fiyat garantisi ile kolayca satın alabilirsiniz.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..