Markam Petrol

Shell Gadus

Shell Gadus Kimyasal bir maddedir içerisinde bileşenler, aminoasitler, toksinler bulunur kimyasal bir üründür. Baz yağlardan oluşmuş yüksek dirençte üretilmiş yüksek ve kaliteli bir yağ ürünüdür.

İçerisindeki kimyasal madde ağır yüklü araçlar için tır kamyon gibi araçlarda kullanılmaktadır. yağları özel seçilmiştir o yüzden çok dikkatli şekilde kullanılması gerekmektedir.

Bu kimyasal maddeleri engellememizin bir çözümü maalesef hiçbir şekilde yoktur ama kirli bir egzoz gazlarından kurtulmak için önlemler almamız gerekmektedir.

Doğa ile iç içe olabiliriz örnek (parklarda, ormanlarda) çevrelerinde bulunabiliriz. Bu sorunu gidermenin ikinci çözümü ise bol bol ağaç dikmektir ağaçlar çığ yıkımlarında her ne kadar etkili olsa da bir o kadar da nefes almamıza solunum temiz  oksijen almamızda en büyük rol taşıyan canlı bitkilerden birisidir. Bu şekilde küçük önlemler alarak kötü egzoz gazın da %20-40 oranında düşüş sağlayabiliriz. Unutmayalım ki sağlık her şey den önce gelmektedir, sağlığımıza çok iyi bakalım.

18 yaşı altında olanlar için kesinlikle zararlıdır hastalıklara karşı sorun açar sadece hastalıklarla kalınmayıp sağlık ve çevre sağlığı açısından büyük bir tehdittir diksiyonu yüksek ve kararlılık seviyesinde bir  o kadar fazla ve yüksektir. Çalışma ortamları fabrika otomotiv şirketleri petroller kimyasal alanlarda ve kimyagerlerinkullanım alanında yüksek sıcaklık ortamında çalışmaktadır. Çözünme ve aşınma kabiliyetleri yüksektir &100 oranında sonuç vermektedir. Kurşun, nitrat gibi kimyasal maddeler içermemektedir aksi takdirde zararlıdır. Uzun dönemli ömrü olmakla birlikte garanti ömrü ve bitiş süresi paslanma süresi oldukça uzundur.

Soğuk çalışma şartlarında da çalışabilmektedir. Gadus S5 V100, Gadus S4 V220C, Gadus S4 V460D, Gadus S2 V100, Gadus S2 V220, Gadus S2 V220AD, Gadus S2 V220AC Çeşitleridir.

 

ÖZELLİKLERİ;

  • Suya karşı dayanıklıdır.
  • Metal yüzeylerine karşı koruma sağlamlık kalkan özelliği bulunmaktadır.
  • Çok özel aşırı katı ve katkı maddeleri içeren bir yağ ürünüdür.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..