Markam Petrol

Shell Gadus S2 V220 2

Shell Gadus S2 V220  

Eski isimleri Shell Alvania Ep (lf),  Shell Retinax Ep, Shell Alvania ve Shell Retinax c5 olarak bilinmektedirler. Shell Gadus s2 V220 dünyaların bir numaralı gres markalarından beklenen en üst seviye performans sağlayan yağlardandır.

Bu Shell Gadus S2 V220 Yağı Nasıl Oluşmaktadır;

Lityum sabunlu olan bu yağlarda yüksek viskozite indeksli baz yağları kurşun içermemekte olarak yüksek basınç ve diğer kimyasal katkıların optimumlarının performansı verecek şekillerde harmanlanmasından ortaya çıkmaktadır.

Peki Shell Gadus S2 V220 Nerelerde Kullanılmaktadır;

Demir çelik,  madencilik,  inşaat ve bunlara benzeyen çok sektörde yatak ve rulmanlarda büyük ölçüde kullanılmaktadır.

Performans Özellikleri;

Olağan Üstü Yük Taşıma Kapasitesi;

Shell Gadus S2 V220 sahip olduğu (ep) katkılarıyla oluştuğu için ağır ve şok yükler altında gerekli yağ filmini problemsiz oluşturmaktadır.

Üstün Mekanik Kararlılık;

Shell Gadus S2 V220 yağların kararlılık seviyesi  çok daha yüksektir. Genel olarak titreşimin söz konusu olunduğu çalışma ortamlarındaki mekanik kararlılığın iyi olması bakımından gresin yumuşamasını ve sistemden akmasını sağlamaktadır.

Suya Karşı Direnç;

Shell Gadus S2 V220 bu yağın formasyonları suya karşı dayanıklı olarak geliştirilmektedir.

Oksidasyon Kararlılığı;

Shell Gadus S2 V220 özel seçilmiş oldukları baz yağları sayesinde mükemmel aksidasyon kararlılığına sahip ve stok esnalarında kararlılığını korumaktadırlar. Yüksek sıcaklıklarda serleşmediği gibi kalıntılarda bırakmamaktadır.

Korozyona Karşı Mükemmel Koruma;

Shell Gadus S2 V220 yüzeye tutunma özelliği çok yüksek olmakla kalmayıp bu sayede suyun rulmanlara karşı korozyonu korumaktadırlar.

Shell Gadus S2 V220 Uygulamaları ;

Shell Gadus S2 V220 00;

Endüstriyel kapalı dişli kutularında , otomotiv sektöründeki merkezi sistem yağlarında , -30°c ile 120°c  arasındaki çalışma sıcaklıklarında kullanılmaktadır.

Shell Gadus S2 V220 1;

Merkezi yağlama sistemlerin ve ağır yüklerin b ulunduğu yerlerde , ortam sıcaklığında çalışan yüksek basınçlı  dişli sistemlerinle ve ağır yüklerin ve nemli çalışma şartlarının söz konusu oldukları yatak ve rulmanlarda , düşük sıcaklıktaki gres yağlar da kullanılmaktadır.

Shell Gadus S2 V220 2;

Ağır yüklerin ve nemli çalışma şartlarının söz konusu oldukları yatak ve rulmanlarda  -20°c ile 120°c arasındaki çalışma sıcaklıklarında kullanılmaktadır.

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..