Markam Petrol

Shell Gadus S3 V220 C2

Shell Gadus S3 V220 C2 Nedir?

Shell gadus s3 v220 c2 gresleri Shell gadus ürünlerinin bir çeşidi olan ve yüksek performans sağlayan özel yağlayıcılardır. Bu özel yağlayıcılar ile makinalar yüksek performans sağlamaktadır. Makinaların daha rahat ve etkili bir şekilde çalışabilmesi için birçok şirket tarafından kullanılan Shell gadus yağları, hem makinaların bakım maliyetleri düşürmekte hem de makinaların uzun saatler boyunca çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu özel gresler makinaların bakım süreçlerini uzatarak şirketlerin zamandan tasarruf etmelerine olanak sağlamaktadır. Makinaların bakım süreçleri uzun saatler almasının yanı sıra maliyetleri de oldukça fazladır. Bu gresler makinaların bakım maliyetlerini en aza indirgemektedir.

Shell Gadus S3 V220 C2 Uygulama Alanları

  • Demir çelik sektörü
  • Çimento sektörü
  • Askeriyedeki ağır hizmet uygulamaları
  • Vibrasyonu yüksek noktalar
  • Fırınlar
  • Konveyör rulmanları
  • Tekerlek rulmanları

Shell gadus ürünleri makine ve motorlu araçlarınızın dişlilerinin korunması için kullanılan greslerdir. Bu gresler araç ve motor dişlilerinin uzun ömürlü olmasını sağlayarak müşterilerine maliyet konusunda yardımcı olmaktadır. Dişli ve rulman yağlanmasında en çok kullanılan bu ürünler dişlilerin aşınma gibi sorunları sonucunda oluşan dişli kaybının önüne geçmektedir.

Shell gadus yağları üretilme aşamalarında sentetik teknolojilerden yararlanmaktadır. Bu üretilme aşamaları greslerin uzun yıllar boyunca kullanılması ve aynı performansı sağlanması hedeflenmektedir. Birçok uygulama da kullanılmakta olan Shell gadus gresleri düşük maliyetli olması, güvenilir olması ve çok amaçlı olması birçok kullanım alanına sahip olmasını sağladığı en önemli etkenlerdir.

Shell gadus özel yağlayıcıları ekipman aşınmalarının önüne geçmesinin yanı sıra sistem verimliliği ve hizmet ömrünü arttırması makinaların uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Shell gadus özel yağlayıcıları her türlü ortamda yüksek performans sağlamaktadır. Yüksek sıcaklık gerektiren çalışma ortamlarında dahi yüksek performans sağlayan gresler makinaların sıcaklık değerleri altında zarar görmesini engellemektedir.

Bunun yanı sıra düşük sıcaklıklarda makine, cihaz ve motor dişlilerinin donma problemlerini ortadan kaldırmak için kullanılan özel yağlardır. Bu yağlardan birine sahip olarak makine dişlilerini ve rulmanlarınızın uzun ömürlü olmasının yanı sıra yüksek performanslar da çalışmasını sağlamaktadır.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..