Markam Petrol

Shell Omala

Shell Omala bugüne kadar satış departmanımızı en çok şaşırtan ürünlerden bir tanesi oldu. Shell Omala ile müşterilerin etkileşimi çok fazladır. Bu ürüne geçmek ve bu ürünün sunduğu dişli yağı kaliteli standartlarını deneyimlemek isteyen müşterilerin sayısı bir hayli fazla. Shell Omala ile dişli içerikli sistemlerinizde ve hareket merkezlerinize tam verime erişmeniz mümkündür. Bu ürü tam anlamıyla sıfır kayıpla tam enerji tüketimine odaklanmaktadır. Bu ürünün sahip olduktan sonra, sahip olduğunuz makine ve içlerinde yer alan dişli sistem parçalarının çok daha dinamik bir şekilde çalışacaklarını gözlemleyeceksiniz. Bu ürün, dişlilerin sürtünme kuvvetinden etkilenmesini tam anlamıyla engellemektedir. Bu sayede dişlide sıfır enerji kaybıyla enerji üretmek hayal olmaktan çıkıp, sizin makineleriniz neredeyse oraya kadar gelir ve meyvelerini size sunar. Shell Omala kullanımı ve uygulama periyotları çok geniş bir üründür. Diğer ürünlere göre 2 kattan daha fazla dayanıklılık ve muhafazakâr tavır sergileyen bu ürün, devamlı yağlama ve buna bağlı bakım masraflarının azalmasına neden olacaktır.

Shell Omala Hakkında

Shell Omala hakkında bilmek isteyeceğiniz birkaç unsur daha aktarmak istiyoruz. Bu malzeme dişli bakımı konusunda da büyük yeteneklere sahiptir. Dişli bakımı tam olarak yapılmayan bir hareket sistemi, kenetik enerji sistemin kalıcı enerji üretmek için çok fazla ve gereksiz enerji harcar. Ancak içerisinde Shell Omala gibi bir cevher bulunan sistemlerde, ne kadar çalışsa da; sistemin parçaları henüz ilk günkü gibi aracın içerisinde kalacaktır. Bu sayede parça bakımlarına harcanan masraflarda ortadan tam anlamıyla kalkmaktadır. Shell Omala size en başta da belirttiğimiz üzere sadece bir yağ besleme kaynağı sunmaz, aksine yap ile beslenecek olan makinenin daha faydalı ve performanslı çalışması için etkileri de bulunmaktadır. Shell Omala dişli yağı ile yap bakım süreniz 6 ay ise 12 aya kadar çıkarabilirsiniz. Bazı sistemlerde sürtünme ve su teması çok az olduğu için bu süre 24 aya kadar çıkış yapabilmektedir.

Shell Omala nedir sorusuna cevap verdik. Sizlerin de tahmin edeceğiniz gibi bu ürün tam bir fiyat performans yağıdır. Bu yağın kullanımıyla, hemen her türlü alandan istediğiniz kadar kâr elde edebilirsiniz.

Shell Omala ve Diğer Dişli Yağları

Shell Omala ile diğer dişli yağları arasında, göz ardı edilemeyecek kadar fazla fark bulunmaktadır. Bu yağ, ilk olarak Dünya genelinde ün salmış olan dişli yağı üretici olan Shell tarafından üretilmektedir. Bu sayede Shell Dişli yağı kapsamında büyük garanti olanakları bulunmaktadır. Bu olanaklar sayesinde; olası bir durumda firmamız başta olmak üzere, birçok farklı merciden destek talebinde bulunabilirsiniz. Shell Omala dişli yağı ile hem kaliteli bir hizmet alabilir, hem de beklentilerinizin de üstünü tanımlayan bir yağ beslemesi ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..