Castrol Vecton Fuel Saver 5w-30 E7 20 Lt

Castrol Vecton Fuel Saver 5w-30 E7 20 Lt

ONAY VE SPESİFİKASYONLAR:

 

ACEA E4, E7

Cummins CES 20077

Deutz DQC III-10

Mack EO-N

MAN M 3277

MB-Onayı 228.5

MTU Yağ Kategorisi 3

RVI RLD-2

Scania LDF-3

Volvo VDS 3

 

CASTROL VECTON FUEL SAVER 5W-30 E7, daha uzun ve faydalı yağ ömrü sağlamak için tasarlanmış, tam sentetik ağır hizmet tipi dizel motor yağıdır. Euro I’ den Euro V' e kadar emisyon gereksinimlerini isteyen dizel motorlarda kullanımı uygundur. Partikül filtresi olmayan motorlarda ve pek çok EGR, SCR ve NOx redüksiyon sistemine sahip motorlarda kullanımı uygundur.

TÜR

        Tam Sentetik


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..