Castrol Vecton Long Draın 10w-30 E6/e9 20 Lt

Castrol Vecton Long Draın 10w-30 E6/e9 20 Lt

ONAY VE SPESİFİKASYONLAR:

 

ACEA E6, E7, E9

API CJ-4

JASO DH-2

CAT ECF-3

Cummins CES 20081

Deutz DQC IV-10LA

Mack EO-O Premium Plus, EOS-4.5

MAN M 3271-1 M 3477

MB-Onayı 228.51

MTU Yağ Kategorisi 3.1

RVI RLD-3

Volvo CNG VDS-4 VDS-4.5

DAF PX Euro VI gereksinimlerini karşılar

CASTROL VECTON LONG DRAIN 10W-30 E6/E9, daha uzun süreli faydalı yağ ömrü sağlamak için özel olarak geliştirilmiş yarı sentetik dizel motor yağıdır. Euro I'den Euro VI'ya kadar emisyon gereksinimlerini isteyen dizel motorlarda kullanımı uygundur. Düşük kükürtlü yakıt kullanılan, partikül filtreli veya filtresiz motorlarda ve pek çok EGR ve SCR sistemine sahip motorlarda kullanılmaya uygun.

 

TÜR

        Yarı Sentetik


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..