Chemours Lvp Krytox Yüksek Vakumlu Gres, 20c Buhar Basıncında 1x10-13 Torr, 0,5 Oz Tüp

Chemours Lvp Krytox Yüksek Vakumlu Gres, 20c Buhar Basıncında 1x10-13 Torr, 0,5 Oz Tüp

ÖZELLİKLERİ

 

  • Krytox LVP yüksek vakumlu gres yağı, hidrokarbon, silikon ve kloroflorokarbon greslerin uyuşmadığı aşırı sıcaklık ve basınç üzerinde performans gösterir.
  • -15–300 ° C (0-570 ° F), 10–13 mmHg kadar düşük buhar basınçlarında ve hatta kimyasal olarak en şiddetli ortamlarda bile, Krytox LVP gresi güvenilir, kanıtlanmış performans verir.
  • Krytox LVP yüksek vakumlu gres yanmaz, çözünmez ve kimyasal olarak etkisizdir. Aynı zamanda mükemmel bir kayganlaştırıcı ve sızdırmazlık maddesidir.
  • Krytox LVP gresi, tüm bu özellikleri, vakumlu hidrokarbon, silikon ve kloroflorokarbon greslerden daha az pahalı bir fiyata sunar.
  • Krytox LVP gresi patlamaz, tutuşmaz, ayrışmaz, sakızlı veya katı tortular oluşturacak şekilde reaksiyon göstermez veya yangınlar için yakıt görevi görmez. Krytox gresi, –15–300 ° C (0-570 ° F) arasında değişen sıcaklıktaki uç noktalarda yağlama özelliğini korur ve tam oksidasyon direnci sunar.

Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..