Bg211 (xg286, Def Stan 91-34 / 2)

Bg211 (xg286, Def Stan 91-34 / 2)

ÖZELLİKLERİ

 

Ortak Hizmetler Atama: XG286

Savunma Şartnamesi: Def Stan 91-34 / 2 (G-460)

Tuzlu su da dahil olmak üzere suya karşı mükemmel direnç, bileşenlerin su altındaki koşullarda bile korunmasını sağlar.

BG211'in yapışkan yapısı, tuzlu su ortamlarında su ile yıkamaya ve hatta gelgit akışına dirençli olması için bileşenlere güçlü bir şekilde yapışmasını sağlar.

Nemli, nemli ve hatta ıslak koşullarda korumak için mükemmel korozyon direnci.

ROCOL BG211, su altı koşulları dahil olmak üzere nemli, nemli veya ıslak koşullara maruz kalan uygulamalar için idealdir.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..