Gıda Lubesi Yüksek Yük Sf

Gıda Lubesi Yüksek Yük Sf

ÖZELLİKLERİ

Otomatik yağlama sistemlerinde küçük delikli boru ile beslenen yüksek yüklü yataklarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştırİyi yük taşıma kapasitesi - 355kg Kaynak Yükü

Mükemmel stabiliteye sahiptir - uzatılmış yağlama aralıkları ve yağ kullanımında azalma

Mükemmel sıcaklık aralığı -20 ° C ila + 160 ° C

Yalnızca FDA listesindeki bileşenlerden üretilmiştir

Mükemmel su yıkama direnci ve korozyon koruması ile sağlam, EP film sağlar

NSF H1 Kayıtlı


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..