Molykote 165 Lt

Molykote 165 Lt

  • ÖZELLİKLERİ 

  • Son derece yüksek yük taşıma kapasitesi 
  • Grese katılan Mos2 katkı yağlayıcılar nedeniyle çalışma sırasında dişli dişi kanatlarında mevcut oyukların korunması ve azaltılması. Yapışma yapışması nedeniyle son derece mukavetlidir.
  • Korozyona karşı iyi koruma (SKF-Emcor yöntemi kullanılarak test edildiğinde korozyon endeksi 0) 
  • Kurşun veya nikel içermez 

    UYGULAMALAR 

  • Yüksek gerilmelere ve kötü hava koşullarına maruz kalan dişlileri için. 
  • Kırma tesislerinde ve transmisyon dişlilerinde ve ağır, krank tahrikli preslerin dişli millerinde başarılı bir şekilde kullanılır.

 


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..