Mobilgear 600 Xp 100

Mobilgear 600 Xp 100

Ürün Açıklaması

Mobilgear 600 XP Serisi, sirkülasyon veya çarpma yağlama sistemlerine sahip her tür kapalı dişli tahrikinde kullanılmak üzere tasarlanmış, olağanüstü aşırı basınç özellikleri ve yük taşıma özelliklerine sahip ekstra yüksek performanslı dişli yağlarıdır. Mobilgear 600 XP Serisi, dişli kutusu teknolojisinin değişen ihtiyaçlarının bir adım önünde olmak üzere tasarlanmıştır. Dişli kutusu teknolojisi tasarım eğilimleri, benzer güç verimine sahip daha küçük ünitelere yöneliktir. Güç yoğunluğundaki bu artış, dişli yağlarına olan talebi artırır. Mobilgear 600 XP Serisi yağlar, dişliler, yataklar ve contalar için ekstra koruma sağlayarak stresi karşılamak üzere formüle edilmiştir.

Mobilgear 600 XP Serisi, dişli dişlerini en erken aşamalarda aşınmaya karşı korumak için formüle edilmiştir. Mikropitting adı verilen mikroskobik aşınma, önemli ölçüde dişli diş hasarına neden olabilir. Mobilgear 600 XP Serisi, rulman aşınması koruması için endüstri gereksinimlerini fazlasıyla karşılar. Aslında Mobilgear 600 XP Serisi, endüstri standardı FAG FE 8 testi ile ölçüldüğünde 15 kata kadar daha fazla aşınma koruması sağlar. Mobilgear 600 XP Serisinin dengeli formülasyonu, yaygın dişli kutusu conta malzemeleriyle uyumluluğu korurken maksimum aşınma ve korozyon koruması sağlayabilir. Mobilgear 600 XP, dişli kutusu sızdırmazlık bütünlüğünü korumaya yardımcı olarak yağ sızıntılarını önler ve kirlenmeyi dışarıda tutar. Mobilgear 600 XP, dişlileri, yatakları ve contaları koruyarak ekipman güvenilirliğini artırabilir ve üretkenliği artırabilir.

Mobilgear 600 XP Serisi yağlar, 100ºC'ye kadar toplu yağ sıcaklıklarında çalışan, sirkülasyonlu veya çarpma yağlamalı endüstriyel düz, helis ve konik kapalı dişliler için önerilir. Özellikle ağır veya şok yükler altında çalışan dişli takımları için uygundurlar. Mobilgear 600 XP yağları, denizcilik dişli uygulamalarında da geniş uygulama alanı bulur. Yüksek yüklü ve düşük hızlı düz ve rulmanlı yatakları içeren dişli olmayan uygulamalarda da kullanılabilirler.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..