Mobilgear 600 Xp 150

Mobilgear 600 Xp 150
Mineral Dişli Yağları

Mobilgear 600 XP Serisi, sirkülasyonlu veya sıçratmalı yağlama sistemlerine sahip tüm kapalı dişli tahriklerinde kullanılmak üzere tasarlanmış üstün aşırı basınç ve yük taşıma özelliklerine sahip yüksek performanslı dişli yağlarıdır. Mobilgear 600 XP Serisi, dişli teknolojisinin değişen gereksinimlerinin ötesinde kalabilmek için tasarlanmıştır. Dişli kutusu teknolojisi tasarım trendleri, benzer güç verimine sahip daha küçük ünitelere doğru ilerlemektedir. Güç yoğunluğundaki bu artış, dişli yağlarından beklentiyi de arttırmaktadır Mobilgear 600 XP Serisi yağlar, dişlilere, yataklara ve keçelere ekstra koruma sağlayarak bu baskıyı karşılamak için formüle edilmiştir.

 

Mobilgear 600 XP Serisi, dişli yüzeylerini en erken aşamalarında aşınmaya karşı korumak için formüle edilmiştir. Mikropitting (mikro karıncalanma) denilen mikroskobik aşınma, dişlerde ciddi hasarlara neden olabilir. Mobilgear 600 XP Serisi, yatak aşınma koruması için endüstri gereksinimini aşmaktadır. Aslında, Mobilgear 600 XP Serisi, FAG FE 8 endüstri standardı tarafından ölçülen aşınma korumasının 15 katına kadar koruma sağlar. Mobilgear 600 XP Serisinin dengeli formülasyonu, yaygın dişli kutusu sızdırmazlık malzemeleriyle uyumluluk sunarken azami düzeyde aşınma ve korozyon koruması sağlar. Mobilgear 600 XP Serisi, dişli kutusu sızdırmazlık malzemelerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olarak yağ kaçaklarını ve kirlenmeyi önler. Mobilgear 600 XP Serisi, dişlileri, yatakları ve keçeleri koruyarak,  ekipman güvenilirliğini ve üretkenliği artırabilir.

 

Mobilgear 600 XP Serisi yağlar, 100 ºC'ye kadar dökme yağ sıcaklıklarında çalışan, sirkülasyonlu veya sıçratmalı yağlama sistemi bulunan endüstriyel düz, helezon ve konik mahfazalı dişliler için tavsiye edilir. Özellikle ağır veya şok yükler altında çalışan dişliler için uygundur. Mobilgear 600 XP Serisi yağları aynı zamanda denizcilikteki dişli uygulamalarında da yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, ağır yüklü ve düşük hızlı kaymalı yataklar ve rulmanlar gibi dişli olmayan uygulamalarda da kullanılabilirler.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz