Castrol Magnatec Dıesel 10w-40 B4 4 Lt

(1 Değerlendirme)
118.00 TL

Castrol Magnatec Dıesel 10w-40 B4 4 Lt

ONAY VE SPESİFİKASYONLAR:

 

ACEA A3/B3, A3/B4

API SL

MB-Onayı 226.5

Renault RN 0700 / RN 0710

VW 501 01/ 505 00

Fiat 9.55535-D2 / 9.55535-G2 onayını karşılar

 Castrol MAGNATEC’in DUALOCK
 Teknolojisine sahip akıllı molekülleri moturun kritik parçalarına mıknatıs gibi tutunur ve birbirine kenetlenerek güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. 
Bu sayede hem motor ısınmasında1 hem de dur kalk2 sürüş anlarında meydana gelen aşınmayı P’ye kadar azaltır. Harekete geçitiğiniz andan itibaren durmaksızın koruma sağlar.

TÜR

   Yarı Sentetik


Kalite Belgelerimiz

Başlangıç Sıcaklıgı : °C
Bitiş Sıcaklıgı : °C
Paket Net :

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..