Castrol Syntrans Fe 75w 1 Lt

(1 Değerlendirme)
80.00 TL

Castrol Syntrans Fe 75w 1 Lt

ONAY VE SPESİFİKASYONLAR:

 

-API GL-4+

-Audi TL 52532

 

Castrol Syntrans FE 75W, API GL-4 performans seviyesinin tavsiye edildiği çoğu binek aracın manuel ve kuru kavramalı (dry cluth) şanzımanları için tavsiye edilen tam sentetik transmisyon yağıdır. Ford ve Volvo araçların manuel şanzımanları için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Ford WSS-M2C200-D2 onaylıdır. Bu onayın arandığı Ford Focus, C-Max, Mondeo, S-Max, Galaxy, Transit ve ayrıca Volvo C30, S40, V50, S60, V70, C70, XC60, XC70 modellerinde kullanılabilir. API GL-4 performans seviyesinin arandığı Opel, Saab, Fiat, Renault, PSA, Mercedes modellerinde de kullanımı uygun.


Kalite Belgelerimiz

Başlangıç Sıcaklıgı : °C
Bitiş Sıcaklıgı : °C
Paket Net :

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..