Castrol Transmax Dex Iıı Multıvehıcle 1lt

Castrol Transmax Dex Iıı Multıvehıcle 1lt

ONAY VE SPESİFİKASYONLAR:

 

-Allison C4

-Allison TES 389

-ZF TE-ML 04D, 14A

-MAN 339 Typ Z1

-MAN 339 Typ V1

-MAN 339 Typ L1

-MB-Onayı 236.9

-Voith H55.6335.xx

-Volvo Şanzıman Yağı 97341

-Mercon®, Dexron® IIIH, Volvo Şanzıman Yağı 97340’ı karşılar

Castrol Transmax Dex III Multivehicle, Smooth Drive Technology ™ ile formüle edilmiş ve Dexron® (II veya III) veya Mercon'un gerekli olduğu 2005 öncesi GM otomatik şanzımanlarda ve 1983 ile 1996 arasında üretilen Ford otomatik şanzımanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu ürün, TES 389 ile karşılaştırarak Allison ağır hizmet şanzımanlarında kullanılması için onaylanmıştır. Ayrıca çok sayıda Avrupa ağır hizmet otomatik şanzımanlarda kullanılması için de onaylanmıştır. Bazı hidrolik direksiyon birimlerinde de kullanılabilir. Transmax Dex III Multivehicle, formüle edildiği Smooth Drive Technology™ ile koruma sağlar ve sürücüler için daha uzun süre daha rahat
sürüş sunar.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..