Mobil Shc 632

Mobil Shc 632

Mobil SHC™ 600 Serisi, müşterinin üretkenliğini artırmaya yardım etmek için ekipman koruması, yağ ömrü ve sorunsuz çalışma bakımlarından mükemmel bir hizmet sağlamak amacıyla tasarlanmış, üstün performanslı dişli ve yatak yağlarıdır. Bilimsel olarak tasarlanmış bu yağlar, yüksek ve düşük sıcaklıklardaki zorlu uygulamalarda üstün ve dengeli performans sunmak amacıyla en güncel, tescilli ve patent başvurusu yapılmış Mobil SHC teknolojisi kullanılarak formüle edilmiştir. Mobil SHC 600 ürünleri, düşük viskozite sınıflarında daha iyi havayla ayrışma performanslarının yanı sıra mükemmel düşük sıcaklık özellikleri sunarlar. Bu ürünler, ağır yüklü dişli ve yüksek kesmeli yatak uygulamalarında bile mekanik kesme kuvvetine karşı dirençlidir. Böylece, neredeyse hiç viskozite kaybı olmaz.

 

Mobil SHC 600 Serisi ürünler, kullanılan baz yağlarının moleküler yapısından kaynaklı olarak, mineral yağlara kıyasla daha düşük sürükleme katsayısına sahiptirler. Bu, dişliler ve rulmanlı yataklar gibi elverişli olmayan yüzeylerin yük bölgesinde düşük sıvı sürtünmesine neden olur. Düşük sıvı sürtünmesi, düşük çalışma sıcaklıkları ve daha iyi dişli verimliliği sayesinde düşük güç tüketimi sağlar. Mobil SHC™ 600 Serisi yağlar, kontrollü laboratuvar testlerinde enerji verimliliği konusunda %3,6'ya kadar iyileştirme göstermiştir (*). Mobil SHC 600 Serisi'nin formülü ayrıca, yüksek sıcaklıklarda oksidasyon ve birikinti oluşumuna karşı mükemmel direncin yanında paslanmaya ve korozyona karşı direnç, aşınma önleme, sudan ayrışma, köpük kontrolü ve havayla ayrışma özellikleri ile çoklu metal uyumluluğu sağlar. Mobil SHC 600 Serisi yağlar, normalde mineral yağların kullanıldığı ekipmanların sızdırmazlık elemanları ve diğer malzemeleri ile de uyumludur.

 

Mobil SHC 600 Serisi yağlayıcılar, yalnızca yüksek sıcaklık problemini çözdükleri için değil, aynı zamanda sundukları diğer avantajlar nedeniyle bir çok ekipmanda kullanıma uygundur.


Kalite Belgelerimiz

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Destek & Analiz

Makineler için doğru yağ kullanmak en önemli işlemlerden biridir. Bu bağlamda Makineleriniz için fabrika verilerine göre hangi yağı kullanmanız gerekir adı altında bilgi ve analizler Markam Petrol uzman ekibi tarafından önerilen çerçevede sağlanmaktadır.

Teknik Danışmanlık

Satış Öncesi ve sonrası Markam Petrol Tüm ürünleri için bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterimizle paylaşmaktadır.

ÖNERİ VE BİLGİLENDİRME

Sanayi işletmelerinde makine denildiği zaman ilk akla gelen yüksek maliyetler. Şöyleki yüksek maliyetlerle kurulan makine sistemleri yanlış yağlama veya kalitesiz yağlama sonucu iş aksaklığına hatta makine parça deformasyonuna sebebiyet vermektedir. Markam Petrol olarak size bu önemli konuda tek söyleyebileceğimiz durum lütfen bir uzmandan destek alınız.

PERFORMANS ANALİZİ

Katalog Ürünlerimiz ithalatçı firmalar tarafından test ortamlarında test ekipmanlarıyla uygulanan işlemler sonucu raporları ürünlerimizin kullanım klavuzlarına eklemiş olup dünya çapında kalitesiyle marka olmuş firmalar tarafından desteklenmektedir.

En iyi ve kaliteli hizmeti mi arıyorsunuz?
Markam Petrol ile tanışın..