Dişli Yağı

Dişli Yağı Özellikleri İle Ön Plana Çıkan Bir Ürün Olmakla Birlikte, Birçok Farklı Çeşidi De Piyasada Bulunmaktadır. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın!

Detaya Git

Fuchs Gleıtmo

Fuchs Gleıtmo Olarak Bilinen Makine Yağı Grubu, Temel Bir Yağ İşleyişinden Olan Beklentilerinizin Tamamını Sağlamaktadır.

Detaya Git

Klüber Yağ

Her Türlü Sistem Ve Yapı İçin Klüber Yağ Ürünlerinden Bir Tanesini Kullanabilirsiniz. Klüber Alman Kökenli Bir Üretici Firma Olarak Karşımıza Çıkmaktadır.

Detaya Git

Mobil Shc

Mobil Shc Birçok Farklı Ürün Seçeneğine Sahip Olan, Her Bir Üründe Farklı Bir Sistem İçin Hayati Nitelikte Önem Taşıyan Özellikler Sunar.

Detaya Git

Mobil Xhp

Mobil Xhp Serisi Hemen Her Türlü Sektörde Rahatlıkla Kullanılabilen, Yüksek Direnç Sahibi Olan Ve Buna Bağlı Olarak Kalıcılığını Koruyan Bir Yapıya Sahiptir.

Detaya Git

Molykote

Molykote Yağ Teknolojileri Günümüzde Üretim Bandından Çıkan En Kaliteli Sistem Ve Motor Yağlarının Var Olmasında Büyük Katkı Sahibidir.

Detaya Git

Shell Gadus

Shell Gadus Sayesinde Sisteminizde Yer Alan Tüm Parçaların Ömrünü Uzatırken, Enerji Tasarrufunda Yüksek Verime Ulaşabilirsiniz.

Detaya Git

Shell Omala

Shell Omala Bugüne Kadar Satış Departmanımızı En Çok Şaşırtan Ürünlerden Bir Tanesi Oldu. Shell Omala İle Müşterilerin Etkileşimi Çok Fazladır.

Detaya Git

Shell Tellus

Shell Tellus Hidrolik Yağları Hemen Herkes Tarafından Yakinen Bilinen, Çeşitli Araç Ve Sanayi Tesislerinde Sıkça Kullanılan Hareket Odaklı Sıvı Merkezleridir.

Detaya Git

Shell Gadus

Bir Diğer Türkçe İsmi(adı) İle Kabuk Aygıtıdır. Kimyasal Bir Maddedir İçerisinde Bileşenler, Aminoasitler, Toksinler Bulunur Kimyasal Bir Üründür.

Detaya Git

Shell Tellus

Shell Tellus, Ürünleri Yüksek Performans Sağlayan Yağlardır. Shell Tellus Yağlarını Kullanmada Ki Amaç Yüksek Performans Elde Etmektir.

Detaya Git

Klüber

Klüber Lubrication Tarafından Üretilmekte Olan Özel Bir Yağlayıcı Sistemde Yıllardır Ve Diğer Yağlayıcılara Göre Dikkate Değer Bir Fark Yaratmaktadır.

Detaya Git

Mobil Shc

Mobil Shc’nin Ürünü Olan 600 Serisi Yağları, Şirketlerde Bulunan Cihazların Korunması, Yağ Ömrü Ve Müşteri Verimliliğini Arttırmayı Sağlayacak Atak Yağlarıdır.

Detaya Git

Mobil Dte

Mobil Dte Oil Serisi Uzun Yağ Gerektiği, Aralarında Buhar Gruplarının Yer Almış Olduğu Uygulamalar İçin Tasarlanmış Yüksek Performanslı Sirkülasyon Yağlardır.

Detaya Git

Molykote

Molykote Özel Yağlayacıların Markasıdır. Kimya , Endüstriyel Bakım Ve Onarım Gibi Uygulama Alanlarında Molykote Kullanarak Çözüm Bulabilirsiniz.

Detaya Git

Mobil Shc™ 600 Serisi

Mobil Shc 600 Serisi İlerici Ve Üstün Performanslarıyla Bilinen Ve Beğenilen Bir Ürün Olmuştur.

Detaya Git

Molykote Nedir ?

Molykote, Özel Yağlayıcılardır. Şirketlerde Alanlar Ve Uygulamalarda Özel Yağlayıcı Ve Bakım Gibi Özellikleri Molykote İle Gerçekleştirebilirsiniz.

Detaya Git

Klüber Yağlayıcılar

Klüber Lubrication Yağları Özel Araba Gres Yağı Ve Daha Birçok Özel Kaplamalı Yağlar Sunuyor.

Detaya Git

Mobil Dte Oil Serisi

Mobil Dte Oil Serisi Birçok Kullanıcı Tarafından Tercih Edilen Yağlar Serisidir. Sebebi İse Bu Yağlar Çoğu Endüstride Kullanılan Yüksek Performanslı Yağlardır.

Detaya Git

Molykote'nin Özellikleri

Molykote Dow Corning'in Özel Yağlarının Bulunduğu Bir Markadır. Endüstri Alanınızda Ve Uygulamanınız Ne Olursa Olsun Molykote Özel Yağ Ürünleri İçin Çözüm Bulabilirsiniz.

Detaya Git

Shell Gadus S2 V220 2

Eski İsimleri Shell Alvania Ep (lf), Shell Retinax Ep, Shell Alvania Ve Shell Retinax C5 Olarak Bilinmektedirler.

Detaya Git

Klüber

1991 Yılında Ortaya Çıkmış Klüber Lubrication Firması Bizlere Yağ Konusunda Oldukça Kolaylık Sağlamıştır. Bu Firmanın Bizlere Sağladığı Başlıca Yararlar Arasında Özel Yağların Üretimi Ve Bu Yağların Kullanımı Yer Alıyor.

Detaya Git

Mobil Dte

Mobil Dte Ürünün Bir Diğer İsmi Yağ Gressleridir. Kimyasal Bir Yapıda Olan Bu Ürün Yüksek Basınç Ağırlıkta, Aşınmayı Önleyici Hidrolik Bir Yağdır. Yüksek Performanstaki Bu Ürün Aşınmayı Engellemede Oldukça Etkileyicidir.

Detaya Git

Molykote Yağ Ürünleri

Molykote Yağları Her Geçen Gün Tercih Sayısını Arttıran Ürünlerin Başında Geliyor. Dow Corning Firmasının Çalışmalarının Sonucunda Çıkan Bu Ürün, Satışını Ve Pazarlamasını Gerçekleştiren Firma Yine Dow Corning’tir.

Detaya Git

Molykote

Dow Corning Firmasının Faaliyetlerini Sürdüğü Molykote Ürünleri Günümüzün Motor Yağları Sektöründe Zirveyi Kapmış Durumda. Firmanın Motor Yağları Sektöründe Öncü Olmasındaki Başlıca Sebep Olarak Ürünün Kalitesi Gösterilebilir.

Detaya Git

Molykote Türkiye

Molykote Yüksek Performans Sağlayan Ve Makinaların Korunmasını Sağlayan Özel Yapım Yağlardır. Molykote Günümüzde Birçok Alanda Kullanımının Yanı Sıra Birçok Kişi Tarafından Da Tercih Edilmekte Ve Kullanılmaktadır.

Detaya Git

Mobil Dte 25

Mobil Dte 25 Ürünü Mobil Firması Tarafından Üretilip Satılan Hidrolik Bir Yağdır. Oldukça Yüksek Performans Sağlayan Bu Ürün Hidrolik Ekipmanların İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Üretilmiştir.

Detaya Git

Klüber Kapsamlı Gres Yağların Çeşitleri Nelerdir

Klüber Kapsamlı Gres Yağların Çeşitleri Nelerdir

Detaya Git

Molykote Paste Özel Yağlayıcıları

Molykote D Kaymalı Ve Sürtünme Sağlayan Yüzeyler De Basınç Altın Da Çalışmakta Olan Ve Temiz Yağlama Gerektiren Makinalar Da Kullanılmaktadır.

Detaya Git

Mobil Dte

Mobil Dte Ürünleri Mobil Firması Tarafından Geliştirilen Bir Üründür. Bu Ürünler Yüksek Performanslı Olduğundan Dolayı Sıklıkla Tercih Edilmektedir. Ayrıca Bu Ürünler Hidrolik Bir Yağ Olarak Da Tanımlanabilir.

Detaya Git

Klüber Yağı

Klüber Yağları Daha Az Sürtünme Ve Daha Az Aşınma İçin Tercih Edilen Bir Yağdır. Klüber Firması Tarafından Geliştirilen Bu Ürün Ekipmanlar Ve Makinelerin Yağlanması İçin Ortaya Çıkmıştır.

Detaya Git

Klüber Yağları İle Korozyona Karşı Etkin Mücadele

Bildiğiniz Üzere Korozyon Oluşumu Makinelere Zarar Vermektedir. Bu Yüzden Makinelere Doğru Yağlayıcıları Sürmeliyiz. Doğru Miktarda Kullandığımız Yağlar Makineleri Ve Ekipmanları Korozyona Karşı Korumaktadır.

Detaya Git

Molykote Kaplama

Molykote Özel Bir Yağlayıcıdır. Makinelerin Yağlanmasında Oldukça Sıklıkla Tercih Edilen Bu Ürün Kendi Sektöründe Önemli Bir Marka Olmayı Başarmıştır.

Detaya Git

Mobil Dte 10 Excel 46

Mobil Dte Excel’in Mobil Dte 20 İle Karşılaştırdıkları Zaman Hidrolik Pompa Verimlilikleri Den %6 Ya Kadar İyileştirme Sağladığı Görülmektedir.

Detaya Git

Molykote

Molykote Özel Yağlayıcılarıdır. Şirketlerin Alanların Da Ve Uygulamaların Da Özel Yağlayıcı Ve Bakım Vb. Özellikleri Molykote İle Beraber Gerçekleştire Bilirsiniz.

Detaya Git

Shell Gadus S3 V220 C2

Shell Gadus S3 V220 C2 Gresleri Shell Gadus Ürünlerinin Bir Çeşidi Olan Ve Yüksek Performans Sağlayan Özel Yağlayıcılardır.

Detaya Git

İhtiyaçlarınızı Karşılamada Mobil Shc Yağları Bir Numara

Mobil Shc Yağları Ortaya Çıkmadan Önce Firma Sahipleri İhtiyaçlarını Karşılamada Mineral Yağları Tercih Etmekteydi.

Detaya Git

Molykote Nedir Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır

Molykote Yağlarının Kullanım Alanları Gıda Sektörleri, Makine Kullanım Endüstriyelleri Ve Bunlara Benzeyen Vb. Kullanım Alanları Bulunmaktadır.

Detaya Git

Klüber Yağlayıcıları

Klüberpaste Hel 46 – 450 Ve Klüberpaste Uh1 96 – 402 Ürünleri Bahsetmekte Olduğumuz Yüksek Sıcaklık Özelliklerine Uygundurlar.

Detaya Git

Mobil Shc 500 Serisi

Mobil Shc Mükemmel Bir Oksidasyon Dayanım Özellikleriyle Beraber Yağ Ve Filtre Değişimlerin Aralıklarını Uzamasına Sebep Olmaktadır. Sistemlerin, Üstün Temizlik, Sorunsuz Olarak Operasyon Sağlamaktadırlar.

Detaya Git