Fuchs

Fuchs
20 Mart 2022
Fuchs

 

FUCHS, 90 yılı aşkın bir süredir neredeyse bütün uygulama alanlarında ve sektörlerde yağ ve özel nitelikli ürünler geliştiren, üreten ve satan Almanya kökenli global bir gruptur. Bünyesinde dünya geneli 58 şirket ve yaklaşık 5.700 çalışanı bulunmaktadır.

Opet Fuchs Madeni Yağ San. ve Tic. A.Ş. , OPET Petrolcülük A.Ş. ve Fuchs Petrolub SE şirketlerinin eşit paya sahip ortaklık yapısıyla kurulu, otomotiv ve endüstriyel yağlayıcılar ve oto bakım ürünlerinin üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren, konusunda uzman 200’den fazla çalışanı ve tüm Türkiye’de bulunan geniş bayi ağı ile hizmet veren bir sanayi kuruluşudur.

İzmir Aliağa'da üretim tesisine sahip olan OPET FUCHS, yağlayıcı ürünler ve oto bakım ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

 


 

Tamamen yağlar ve ilgili özel ürünlere odaklanan FUCHS, bunu 80 yılı aşkın süredir yapıyor. 10.000'den fazla ürünle, şirket müşterilerine katı ulusal ve uluslararası standartları yerine getiren tam kapsamlı yağlar sunar. Ürün portföyü otomotiv ve endüstriyel yağlar, metal işleme sıvıları ve özel uygulamalara yönelik yağlar olarak temel kategorilere ayrılır. Portföy kapsamlı bir teknik ve prosesle ilgili hizmetler serisi ile tamamlanır.

Teknolojik olarak ileri, prosese dönük ve bütüncül yağ çözümleri FUCHS için merkezi bir başarı faktörüdür. Dünya çapında uzman ağı, özel uzmanlık alanlarını hızlı ve verimli bir şekilde kapsayarak global düzeyde müşteri gereksinimlerini karşılar. Yaklaşık on çalışandan biri araştırma ve geliştirme alanında çalışır. Bu yalnızca bir etkinlik ve verimlilik ya da güvenlik ve güvenilirlik meselesi değildir; aynı zamanda yağların ve üretimlerinin imha sürecine kadar sürdürülebilirliği meselesidir.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz