Klüber Silvertex T 46

Klüber Silvertex T 46
21 Mart 2022
Klüber Silvertex T 46

 

Örme endüstrisinde, tutarlı ürün kalitesi gereksinimleri, malzeme uyumululuğu, aşınma koruması ve yıkanabilirlik gün geçtikçe daha da zor hale geliyor. Bu nedenle özel baz yağlar ve katkı maddeleri kullanılarak tutarlı bir kalitede üretilen Klüber Silvertex T iğne ve platin yağları geliştirilmiştir. Bu yağlar, OECD -301 c’e göre biyoçözünürdür.

 


 

Klüber Silvertex T örme şekillendirme ekipmanlarındaki aşınma ve kalıntı oluşumunu azaltır, böylece işletme maliyetlerini azaltırken, örme makinaları için uzun ve sorunsuz bir çalışma sağlar. Bu yağların sentetik yağ ilaveli formülasyonu, çok yüksek sayıda iğne ile donatılmış yuvarlak örme makinalarınızın soğuk başlangıcını geliştirir. Bu da işletme maliyetlerini azaltmaya katkı sağlar. Klüber Silvertex T yağları geleneksel yıkama kimyasallarıyla yıkanabilirdir. Uygulamanız için faydaları;

  • → NP/NPE içeren ürünler için olan AB yönergesindeki 2003/53/EC yasal gereksinimlerine uygundur.
  • → İyi aşınma koruması ve sönümleme etkisi sayesinde örme şekillendirme ekipmanları için uzun çalışma ömrü sağlar.
  • → Özel baz yağları ve katkı maddeleri sayesinde elektronik kontrol sistemleri, elastan lifler ve yaygın olarak kullanılan sızdırmazlık malzemeleri ve plastikleri ile uyumludur.
  • → Azalan kesintiler sayesinde örme makinalarında yüksek ekonomik verimlilik sunar.
  • → Uzayan bakım aralıkları sayesinde işletme maliyetlerinde azalma sağlar.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz