Klüber Yağlayıcıları


Klüber Yağlayıcıları

Yağlar montaj pastaların da ekipman yüzeylerin de sıra dışı bir koşulların altlarında bile ayrılmalara etkin bir yağlama filminin yüksek oranda katkı sağlayan yağlayıcı partiküllerin içermektedirler. Genel olarak yani özellikle yüksek bir taşıma kapasitesi ile beraber belirlenmekte olan emniyet yağlama özelliklerinin yanı ve sürekli bir biçimde ortam direncini gerektiren uygulamalar adına uygundur. Pastaların yağlama korozyonlarına minimize edilmelerin de kilitleme ve sürtünmelere karşı korozyon korumaların, yağlı ekipmanla tutucu bir biçim de aşınmaya ve tutulmanın önlenmelerine vb. birden fazla avantajlar sunmaktadırlar. Bunun gibi ekipmanların hizmet ömürlerini de arttırılmaların da uzman bir katkı sağlamaktadırlar.

Ayrıca gıda güvenliğini gereksinimlerin de karşılaşıldığı zaman yüksek sıcaklıklar da ve özel pastalarında bulunmaktadır. Dış ortamlara uygulamaları gereken korozyonlara karşı koruma sağlanması bakımından hızlı bir şekilde biyo çözünürlüğe sahip olan özel pastaları denemelisiniz. Yağlama ve montaj pastlarında ki birden fazla kilitleme tertibatı ile beraber kılavuzların sıkma ve kalın bağlantılarını yağlanmasına makinaların ve ekipmanların da çalışma sıraların da geliştirilmelerini için uygundur. Normal bir sıcaklık ortamlarında klüberbaste 46 MR 401 ürününü önermekteyiz.

Yüksek Sıcaklık Montaj Pastaları

Birden fazla yağ ürünleri yüksek sıcaklıklar da limitlerine ulaşmaktadırlar. Özel bir montaj pastaların sıcaklık limitleri yaklaşık 1.200oC kadar olan bir sıcaklıklara dayanıklılık bir yağlama filmleri sağlamaktadır. Bu sıcaklık limitinde ki pastaların sıvı bileşenleri ise 200oC de ekipmanların yaratmakta olduğu sürtünme en düşük seviyeye çekmek için kuru bir yağ filmlerine bakarak tortusuz bir şekilde buharlaşmaktadır. Montaj pastaların aynı zaman da bağlantıların da kolay bir sökülmeyi de sağlayacaktır. Klüberpaste HEL 46 – 450 ve Klüberpaste UH1 96 – 402 ürünleri bahsetmekte olduğumuz yüksek sıcaklık özelliklerine uygundurlar.

Vida ve Civatalarda Yağlama ve Montaj Pastaları

Vida dişlerinde kolay bir şekilde sıkılmalarına sağlanmasında düşük bir sürtünme değerleri gerekmektedir. Özel pastaların da vida bağlantıların da otomotiv sektöründe ki turbo şarjların durumların da olduğu bakımından aşırı bir ısıl işlemlerin de maruz kalmaktadır. Düzgün montaj ve demontajlı için tutarlı bir gücü etkinleştirmek bakımından yüksek kaliteli ürün yelpazelerin de gıda işlemlerin de içecek ve ilaç sektörleri için özel bir NSF H1 tescilli pastaları içermektedir. Klüberpaste UH1 96 – 402 ürünü vida montaj işlemlerin de kullanılmakta olan üründür.