Mobil Dte


Mobil Dte

Mobil DTE Oil serisi uzun yağ gerektiği, aralarında buhar ve su tribün gruplarının yer almış olduğu uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı sirkülasyon yağlardır. 

Mobit DTE Oil serisi ağlar olağanüstü kimyasal ve ısıl kararlılıkla, sudan hızlı ve tam ayrılarak, emilizasyon oluşumuna karşı yüksek derecede dayanıklılık sağlayan üst düzeyde rafine edilmekte olarak ve baz yağlar katık sistemi ile formüle edilmektedir. Mobil DTE Oil pas ve korozyona karşı mükemmel korumacılığından ve tuzlu sulara karşı direnç ve aşınmaya koruma göstermektedir ayrıca sahip olduğu vizkozite indekasi olduğundan sıcaklık ve yağ oranı en az seviyede olduğu için ilk çalışmada güç kaybı minimum olmaktadır. İçlerinde tutulan havanın ise rahatlıkla ayrılacak mükemmel denecek kadar hava ayırma özelliğiyle pompa kavitasyonu ve düzensiz çalışmayı önleme özelliğine sahiptir.

Mobil DTE Oil serici bir çok kişi tarafından tercih edilmiştir çünkü bunlar geniş bir yelpazede endüstriyel uygulamalarda uzun ömrü, mükemmel ekipman koruması ve benzersiz çok yönlü özellikleri ile ön plana çıkmaktadırlar.

Özellikleri ve Faydaları;

  • Mobil DTE Oil yağların çok yüksek düzeyde çok yönlü performansı olmak üzere bu yüzdende endüstriyel ekipman uygulamaları için tercih edilmekte olan yağlarda yer almasına neden olmaktadır.
  • Mobil DTE Oil serisi dişli ekipmanlara sahip tribünlere sahip olduğu üzere buhar türibünleri veya su tribünlerin sirkülasyon sistemleri olduğundan ve geniş bir yelpazede yardımcı olan ekipmanların yağlanmasında ön plana çıkmaktadır.
  • Mobil DTE Oil serisi için bu süreç oksidasyon kararlılığının anlaşılmasından dolayı geniş yelpazenin yüksek performans sergileye bilmesi için özel baz yağların yanında özgün katkı maddelerinin bileşimini içeren bir formasyonla sonuçlanmıştır.

Kullanım Yerleri;

  • Kara ve deniz buhar türbini, su türbini ve bazı gaz türbini sirkülasyon sistemleri ve pompalar, valflar ve diğer yardımcı ekipman için kullanılmaktadırlar.
  • Düz yataklar ve rulmanlar ile paralel milli dişli sistemlerinde kesintisiz servis olarak da kullanılmaktadır.
  • Çarpmalı, banyolu ve bilezik yağlama veya diğer mekanik yöntemlerle yağlanan türbinlerde de kullanılmaktadır.
  • Orta zorlukta çalışan hidrolik pompalar için de kullanılır.
  • Hava, doğalgaz ve soy gazları işleyen ve çıkış sıcaklıkları 150°C’yi geçmeyen kompresörler ve vakum pompaları için kullanılmaktadırlar

Sağlık Ve Güvenlik;

Mevcut bilgiler verilmesi açısından amaçlanan yerlerde kullanılmadığı zamanlarda ve güvenlik bilgi formun uyulduğu takdirde bu ürünün insan üzerinde olumsuz etki yaratması beklenmemektedir. MSDS talep durumunda ana dağıtıcıların veya internet aracılığıyla sağlanmaktadır. Bu ürün amacı dışında da kullanılmamalıdır ve kullanılmış ürünleri yok ederken çevrenin korunması açısından dikkat ediniz.