Shell Tellus


Shell Tellus

Shell Tellus ürünleri hakkında duyduklarınıza inanamayacaksınız. Dünya’nın en büyük perakende yağ üretici olan Shell firması tarafından özel olarak geliştirilen bu hidrolik yağları serisi, Shell Tellus olarak anılmaktadır. Bu yağların doğru ve bilinçli olarak kullanılması durumunda, sistemlere sundukları faydalar çok fazla olacaktır. Shell Tellus hidrolik yağlar sayesinde durmaksızın yenilemenizi gerektiren, arızalara sebebiyet veren ve en önemlisi de sistem hacmini indirgeyen yağ değişimi süreçlerinden kaçınabilirsiniz. Bu yağlar standart hidrolik yağ teknolojilerine göre dört kat daha fazla dayanıklılık sergilemektedir. Shell Tellus hidrolik yağları günümüzde hemen her yerde kullanılması muhtemel olan hidrolik sistemler için, uzun süreli kullanımı ve kalıcı memnuniyeti sağlamaktadır. Bu ürünleri kullanarak, sizlerde ciddi masraflar etmenize neden olan yağ değiştirme süreçlerinden kaçabilirsiniz. Shell Tellus hidrolik yağ seçenekleri, tam olarak ekonomik kullanımı sunmaktadır. Ekonomik kullanım ile birlikte gelen uzun süreli yüksek performans garantisi de ürünün artılarını oluşturan faktörler arasında yer almaktadır.

Shell Tellus Hidrolik Yağı Özellikleri

Shell tellus hidrolik yağları hemen herkes tarafından yakinen bilinen, çeşitli araç ve sanayi tesislerinde sıkça kullanılan hareket odaklı sıvı merkezleridir. Bu yağlar, temel kullanım ve özel kullanım için farklı seçeneklere bağlı kalınarak üretilmektedir. Shell Tellus yağ ürünleri ile hidrolik sistemlerin uzun süreli yüksek performans uygulamaları hedef alınmaktadır. Bu hedefe büyük oranda sistemlerin ulaşmasını sağlayan Shell Tellus hidrolik yağı modelleri, sistemin daha güçlü bir alt yapıya ve enerji tasarrufuna sahip olmasına olanak tanımaktadır. Bu ürünleri uygun bir seçim sonrasında ilgili sistemde kullanarak büyük iş yükünden kurtulabilir, sistem parçalarını dinamik ve genç tutabilir, son olarak da iş gücünü yarı yarıya arttırabilirsiniz. Shell Tellus hidrolik yağ teknolojileri için, Shell hidrolik yağ mühendisleri alışılan hidrolik yağlarına nazaran dört kat daha dayanıklı olduğu garantisini vermektedir.

Shell Tellus Yağı Fiyatları

Shell tellus yağ fiyatları konusunda sizlere şu şekilde bir değerlendirme mantığı sunmak istiyorum. Eğer standart fiyatlara satılan bir yağı aldığınızda, 3 ayda bir değiştiriyorsanız; Shell Tellus hidrolik yağları bu süreyi 12 aya kadar uzatabiliyor. Bu sayede sizlerin cebinden çıkan paranın, hesabı sizin lehinize olacak şekilde gelişiyor. Ayrıca bu yağların fiyatları normal yani standart hidrolik yağ çeşitlerine göre çok da yüksek değil. Mantıklı ve devamlı olarak iş gücü üreten insanların, Shell Tellus hidrolik yağları arasından seçim yapmaları gerekmektedir. Bu ürünlerin bir diğer artısı da çok dayanıklı ve bozulmayan bir yapıya sahip olmalarıdır. Isı emlimi yüksek olan hareketli sistem içerisinde yer alsalar dahi, bu yağlar enerjilerini ve hüküm güçlerini muhafaza edebilmektedirler. Shell Tellus yağları üstün performans odaklı olarak, hemen her konuya parmak basan bir prestijle üretilmiştir. Bu sayede hemen her türlü kullanım şartında sorunsuz olarak kullanım imkânı sunmaktadırlar.