Klüber

Klüber
12 Kasım 2020
Klüber

Klüber Doğru Yağlayıcı İle Doğru Yolda;

 

Zamanlamayı tutturmak için trenlerin alt yapılarını problemsiz olarak işlenmesi gerekir bu konudaki asıl önemli yer ise yağlama noktasıdır. Bir nokta dahi yetersiz yağlama yağlama yüzünden hasar görmektedir ve bu yüzden seferler iptal olur ve demir yolu ağının hepsini etkilemektedir. Eğer bu yağlamaya dikkat etmezseniz tüm tren ağlarının gecikmesine, seferlerin iptal olmasın ve hatta müşterilerden şikayet almanıza dahi neden olmaktadır. Bu büyük bir sorunların olmaması için raylı sistemler endistrüsü büyük bir bakış açısıyla bakım ve onarıma yaklaşmaya başlanmıştır.

Ucuz yağlayıcılar ilk başta tasarruflu olarak gelsede bir süre sonra kısa mesafeli raylarda sıkıntı oluştuğu zaman tüm tren ağını etkileyecektir ve bu size ekstra bir bütçe çıkartacaktır. Özel yağlayıcılar ise raylı sistemlerin tüm kategorisini karşılamak için kritik önem taşımaktadır.

 

Klüber Lubrication Özel Yağcıları Maksimum Fayda İçin Raylı Sistemlere Uygun;

 

Klüber Lubrication tarafından üretilmekte olan özel bir yağlayıcı sistemde yıllardır ve diğer yağlayıcılara göre dikkate değer bir fark yaratmaktadır. Raylı sistemlerin ihtiyaçlarını yaklaşık 80 yıldır hizmet vermekte olan bir firmadır. Bu firmanın en özel yanı ise müşterileriyle beraber eksikliklerini belirleyip ona göre çalışmalara başlamasıdır. Yüksek kaliteli ve bol mineralli bu yağlayıcıların arasında demiryolu taşıtlarının daha verimşli çalışmasına ve altyapı sisteminin daha uzun ve verimli halinde çalışmasına büyük katkıda bulunmakta ve yüksek perfonslı estetik bir verim sağlayan özel yağcılar sistemidir. Bu tür uzun yağcılar sisteminin bakım oranlarını uzatmakta ve yağlayıcı miktarlarını azaltmaktadır. Klüber Lubrication Doğa dostu ve biyolojik yağcışlarıyla çevre korunmadaki çabaya destek sağlamakta kalmayıp çevre korunmasında büyük katkı sağlamaktadır.

 

Freudenberg Özel Kimyasalları Hakkında;

 

Freudenberg Chemical Specialities 160 yılında kurulan özel aile ve köklü bir site olarak dünyaya adını duyurmuştur ve Almanya’nın Weinheim şehrinde çeşitli alanlarda faaliyet göstererek yeni bir iş grubu olarak 2004 yılında kurulmuştur. Bu şirketlerin en büyük hedefi ise özel yağlar ve kalıp ayırıcılarının dünya üzerindeki Pazar liderliğini büyüterek korumaktır.