Krytox™ GPL 220-227 Gres

Krytox™ GPL 220-227 Gres
22 Mart 2022
Krytox™ GPL 220-227 Gres

 

Krytox™ GPL 220-227 Gres | Korozyon Önleyici Genel Amaçlı Yağlayıcılar

 

H-1 Tesadüfi Gıda Teması İçin Onaylı, NSF 147520 Tescilli

Krytox GPL 220-227 gresi paslanmaya, yüksek sıcaklıkta korozyona ve aşınmaya karşı koruma sağlar. Geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel yağlama özelliğine sahiptir. Krytox GPL 220-227, tesadüfi gıda teması için NSF 147520 tescilli ve H-1 sertifikalıdır. Krytox GPL 220-227 0 yanıcı değildir, oksijenle uyumludur, kimyasal olarak inerttir ve yağlama aralıkları daha uzun ekipman ömrünü uzatır.

Tipik uygulamalar arasında oluklu ve kağıt makinesi yatakları, alüminyum kutu imalat yatakları, vakum püskürtme makineleri, kaynak makineleri, lineer yataklar, yüksek sıcaklık fanları, temiz odalar, klor servisi, tekstil ekipmanları, gergi çerçeveleri, yüksek hızlı motorlar, alet yatakları, sızdırmaz yaşam için motorlar, cam ve alüminyum fabrikalarında konveyör sistemi, tekstil takvim merdane yatakları, tuğla fırın araba yatakları, CV mafsalları, tekerlek yatakları, üniversal mafsallar, debriyaj salma yatakları, boya fabrikası konveyör yatakları, havalandırma fanı yatakları, valf yağlama ve marş yatakları bulunmaktadır.

 


 

Neden Krytox GPL 220-227?

Krytox yağlayıcıları, yeniden yağlama sıklığını azaltan daha uzun ömürlü yağlama sağlar. Yalnızca işletme maliyetlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda atıkları ve çevre üzerindeki olası etkileri de azaltır. Krytox yağlayıcıları asitli veya kostik temizleyiciler ve dezenfektanlar, buhar, nem veya yüksek sıcaklıklardan zarar görmez ve bunlarla reaksiyona girmez. Akışkanların orijinal özellikleri rejenerasyon yoluyla geri yüklenebilir; böylece bertarafı ve yakmayı azaltmak veya en aza indirmek. Chemours, PFPE sıvısını geri kazanan bir rejenerasyon programına sahiptir. Bu, sıvıların genel maliyetini düşürür ve güvenlik ve çevresel imha sorunlarını azaltır veya en aza indirir. Katkı maddesi gerektirmeyen uygulamalar için Krytox™ GPL 10X Oil veya Krytox™ GPL 20X Grease öneririz.

Anti-korozyon katkı maddeleri, metalik yüzeylerde nem ve oksijenin neden olduğu korozyondan korunma kabiliyetini arttırmak için Krytox gresinde yer almaktadır. Aşınma önleyici katkı maddeleri içeren Krytox GPL 220-227 serisi gresleri, yüksek özgül yük taşıma kapasitesi ve aşınmaya karşı en yüksek koruma sağlayan özelliklere sahiptir.

 
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz